13 osobností, ktoré by ste bez make-upu pravdepodobne nespoznali. Nie sú až takí dokonalí, ako si mnoho ľudí myslí

Sú ľudia, ktorí používanie make-upu radia medzi hlavné priority každého dňa. Niekedy takýto koníček môže viesť k tomu, že sa ich tvarové rysy úplne zmenia. Niektoré ženy si len chcú zvýrazniť svoje dokonalosti a iné to robia nevedomky.

Dnes vám ukážeme známe osobnosti, ktoré sa rozhodli, že si make-up nedajú. Áno, je pravda, že existujú ženy, ktoré sú pekné aj bez nalíčenia, no iné by ste pravdepodobne nespoznali…

Conchita Wurst

Víťaz Eurovízie v bežnom živote pripomína skromného chlapca od susedov. Samozrejme, jeho umenie nespočíva len v samotnom make-upe, no kontrast medzi vzhľadom na scéne a realitou je výrazne zreteľný.

Rihanna

Táto svetová hviezda má rada, keď si k svojim fotografiám napíše #nomakeup. Tento takzvaný hashtag je sprevádzaný pri fotografiách, na ktorých sa Rihanna úplnou náhodou objavila bez make-upu. Samotná speváčka si je ale vedomá, ako sa jej každodenný vzhľad líši od toho pódiového.

Katherine Heigl

Ak by ste chceli Katherine vidieť bez make-upu, je to takmer nemožné. Dokonca aj ráno dokáže vyzerať úžasne. V prípade, že ju uvidíte nenamaľovanú, že možné, že ju ani nespoznáte.

Uma Turman

Nedá sa povedať, že by si Uma na seba dávala kilá make-upu, no určite sa zhodneme na tom, že bez neho vyzerá trochu inak.

Selena Gomez

Táto mladá speváčka vyzerá bez make-upu ako obyčajné dievčatko. Je vidieť, že aj napriek tomu však dokáže vyniknúť jej krása!

Miley Cyrus

Rozdiel medzi prirodzenou a namaľovanou tvárou je v tomto prípade zreteľný. No nie je nič zlé na tom, ak sa aj speváčka takéhoto rozmeru rozhodne chodiť po ulici úplne nenalíčená. Koniec koncov, aj pleť si potrebuje oddýchnuť od všetkých tých kozmetických produktov.

Mila Kunis

Áno, všetci z nás majú okamihy v živote, kedy by sa najradšej ani nepozreli do zrkadla. Je vidieť, že aj celebrity zažívajú podobné momenty. Nuž, aj toto je život…

Lady Gaga

Keď Lady Gaga odstráni make-up z pleti, vyzerá ako Stefani Joanne Angelina Germanotta, ktorá chce byť v úzadí a bola by najradšej keby ju nikto nespoznal. S týmto vzhľadom sa jej to pravdepodobne darí.

Marilyn Manson

Ďalši rukojemník make-upov. Bez nich by sa pravdepodobne nikdy nestal tak slávnym.

Heidi Klum

Keď sa Heidi zbaví žiarivého make-upu, dokáže vyzerať úplne inak. Treba však pripustiť, že jej to pristane v akejkoľvek forme.

Kto z týchto celebrít by sa podľa vášho názoru zaobišiel bez make-upu?

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Sú ľudia, ktorí používanie make-upu radia medzi hlavné priority každého dňa. Niekedy takýto koníček môže viesť..." />