9 rokov matka prosila syna, aby sa zbavil dredov! Keď uvidel, čo urobil kaderník, musel…

Neraz sa stane, že deti jednoducho nechcú poslúchať svojich rodičov. Generačný problém bol vždy prekážkou pri budovaní rodinných vzťahov. Rodičia nesúhlasia s názormi a prioritami svojich nasledovníkov a to aj napriek tomu, že sami boli v ich veku a pravdepodobne robili presne to isté.

Nasledujúci článok je o jednom chlapcovi, ktorý sa takmer každý deň hádal so svojou matkou kvôli jeho nezvyčajnému účesu.

9 rokov ho totiž matka žiadala, aby sa zbavil svojich dredov, no on to radikálne odmietal.

Jedného dňa sa ale rozhodol urobiť nečakaný krok. Možno to bolo zapríčinené tlakom rodičov alebo tým, že ho už jeho vzhľad začal nudiť. Tak či onak, jeho dredy sa stali minulosťou.

Nebolo to pre neho ľahké, veď takmer polovicu života prežil s takýmto účesom a cítil sa, akoby prišiel o niečo vzácne. Našťastie, nie všetky zmeny musia byť hrozné ako sa na prvý pohľad zdá. Mladý muž je toho jasným dôkazom! Pre prehranei videa naňho kliknite a ono sa otvorí. :) 

Vlasy dokážu zmeniť človeka na nepoznanie. Tu je príklad muža, ktorý si nechal narásť 6 ročné dredy. Potom sa rozhodol, že sa ich zbaví a určite budete mnohí súhlasiť s tým, že urobil dobre.

Cena dredov bola odhadovaná približne na 700 amerických dolárov, ktoré muž daroval na fond pre pomoc pitbullom.

Ponúkame vám ešte niekoľko fotiek mužov, ktorí vďaka novému účesu pocítili radikálnu zmenu…

Po návšteve kaderníka sa z nich stali úplne iní ľudia!

Existujú muži, ktorí sú presvedčení o tom, že návšteva salónov je výhradne ženskou záležitosťou, tieto fotografie však dokazujú pravý opak.

Ak sa vám tento článok páčil, podeľte sa o neho aj s vašimi priateľmi na Facebooku! Možno ním niekoho inšpirujete, aby si konečne zmenil svoj niekoľkoročný predpotopný účes!

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Neraz sa stane, že deti jednoducho nechcú poslúchať svojich rodičov. Generačný problém bol vždy prekážkou pri..." />