Káva s mliekom. Najznámejšie páry, o ktorých by ste si mysleli, že sa nikdy nedajú dokopy.

Láska nemá žiadne hranice. O tom sa určite presvedčíte, keď sa pozeráte na to, aké páry sa vedia dať dokopy – vysoká a nízky, plnší a chudá. Rôzne postavy a rôzne záujmy, ciele a preferencie – pozeráte sa na nich a pomyslíte si: ako je možné, že osud spojil dokopy práve týchto dvoch ľudí?

Dnes sme sa rozhodli ukázať vám nezvyčajné páry aj medzi celebritami. Všetci sú tak rozdielni, ale pritom tak šťastní! Čo na to taký Princ Harry, ktorý svojími zásnubami otriasol základmi kráľovského dvora?

Princ Harry a Meghan Markle

Britský princ a jeho vyvolená herečka, ktorej otec má írske korene a matka je rodená Juhoafričanka. Napriek tomu, kráľovná Alžbeta tomuto vzťahu dala svoje požehnanie.

Serena Wiliams a Alexis Ohanian

1.septembra 2017, sa americkej tenistke a podnikateľovi s arménskymi koreňmi, narodila nádherná dcérka Olympia.

Jennifer Lopez a Alex Rodriguez

Vzťah americkej speváčky a hráča baseballu s koreňmi z Dominikánskej republiky sa vyvíja tak rýchlo, že novinári a paparazzi s nimi nedokážu udržať krok.

Kim Kardashian a Kanye West

15.januára 2018 sa americký rapper a americká televízna hviezda s arménskymi koreňmi stali trojnásobnými rodičmi.

Katie Holmes a Jamie Fox

Z jej manželstva s Tomom Cruisom sa bude spamätávať ešte pomerne dlho. Tri roky už však tvorí pár s ďalším slávnym americkým hercom a my veríme, že tentoraz sa podobný scenár nebude opakovať.

Zoe Salanda a Marco Perago

Americká herečka s portorikánskymi a dominikánskymi koreňmi a taliansky umelec sa rozhodli vychovať dvojjazyčných potomkov.

Matthew McConaughey a Camila Alves

Stretnutie amerického herca s brazílskou modelkou úplne zmenilo jeho život. McConaughey sa prestal objavovať v komédiách a začal sa venovať skôr vážnejším projektom. V súčastnosti je tšťastným trojnásobným otcom a víťaz Oscara.

Doutzen Kores a Sunnery James

Americký DJ so surinamskými koreňmi a holandská supermodelka sú už osem rokov zosobášení a podarilo sa im vychovať dve krásne detičky.

Robert de Niro a Grace Hightower

Vzťah amerického herca s taliansko-írskymi koreňmi a americkej herečky nebol nikdy bez problémov. Tak ako sa rozišli, tak sa opäť dali naspäť dokopy. Odhliadnuc od nepriazní osudu či iným problémom sa im spolu podarilo vydržať pekných 20 rokov.

Láska nepozná vek, vzdialenosť, farbu pleti či národnosť. Tieto známe osobnosti sú toho patričným dôkazom!

zdroj:ofigenno.com

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Láska nemá žiadne hranice. O tom sa určite presvedčíte, keď sa pozeráte na to, aké páry..." />