Keď jeho násťročná partnerka otehotnela, opýtala sa ho dôležitú otázku … Odpoveď nielenže počula, ale ju navyše uvidela na vlastné oči.

Byť rodičom je obrovská zodpovednosť, a preto nie je dobré veci nechať na náhodu. Život ale občas dokáže prekvapiť, najmä, keď sme mladí a nemáme ešte dostatok skúseností. Tak to bolo aj v prípade Caitlin Fladagerovej a jej priateľa Noaha. Keď mali obaja 17 rokov, dozvedeli sa šokujúcu správu – Caitlin otehotnela. Nebol to koniec prekvapenia …

Keď sa správu dozvedela rodina dievčaťa, urobila niečo šokujúceho. Otočila sa mladej dievčine chrbtom a povedala, že Noah urobí to isté. Noah ale Caitlin nemal v pláne nechať samotnú.

Keď sa na svete objavila dcérka Arianna, Noah si ju okamžite zamiloval. Staral o ňu, pomáhal Caitlin a nikdy ju neopustil. Obaja museli rýchlo dospieť. Caitlin svojho priateľa opísala takto:

„Môj manžel mal iba 17 rokov, keď som otehotnela. Moja rodina tvrdila, že ma určité nechá. Vtedy, presne pred 4 rokmi som sa ho spýtala, či bude iný, ako väčšina mladých oteckov. Povedal, že s odpoveďou musí počkať, pretože musí mať príležitosť na to, aby mi to dokázal. “

Noah požiadal Caitlin o ruku, ale tým príbeh nekončí. Ich príbeh má aj svoje temné stránky. Viac sa dozviete na ďalšej strane. Čítajte ďalej!

Caitlin má teraz skvelú rodinu, milujúceho manžela a 2 krásne a zdravé deti – nedávno sa narodil syn Jack. Mladý pár chce deťom zabezpečiť všetko, čo potrebujú. Nechýba ani ťažké chvíle. Caitlin trpela záchvatmi paniky, ktoré ju dosť obmedzujú. Koniec koncov, z násťročné dievčaťa sa rýchlo musela stať zodpovedná matka a opustila ju jej vlastná rodina. Našťastie je Noah neustále s ňou a nemusí sa báť.

Ich vzťah a to ako veľmi milujú svoje deti, je dôkazom toho, že nemôžeme súdiť žiadny pár. To, že je niekto rodičom už vo svojich 18 rokoch, ešte neznamená nič zlé. Na veku nezáleží.

Možno, že museli dospieť rýchlo, ale je z nich skvelá rodina! Držíme palce! 🙂

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Byť rodičom je obrovská zodpovednosť, a preto nie je dobré veci nechať na náhodu. Život ale..." />