Kvôli nesprávnemu používaniu produktu, ktorý používajú milióny žien, jej museli amputovať nohu. Teraz varuje ostatné ženy.

Lauren Wasserová je krásna, mladá žena z Kalifornie, ktorá odštartovala úspešnú modelingovú kariéru. Je veľmi fotogenická a jej krásna postava a dlhé nohy vyzerali na fotkách fantasticky. Tak to bolo do roku 2012. Teraz musí Lauren bojovať o každú príležitosť, pretože len málo fotografov chce spolupracovať s hendikepovanou modelkou … Lauren museli amputovať nohu – to všetko kvôli 1 produktu. Počas menštruácie vždy dbala o hygienu …

Krátko po amputácii 1 nohy, musela mladá žena znovu do nemocnice – prišla aj o druhú končatinu.

Jej nočná mora začala nevinnými príznakmi chrípky, ktoré neprešli aj napriek liekom. Na oddelení u nej zistili syndróm toxického šoku spôsobený baktériami.

Ukázalo sa, že infekciu spôsobili … tampóny. Lauren mala 24 rokov, keď upadla do kómy. Po prebudení jej lekári oznámili strašnú správu – museli jej amputovať nohu.

Veľa žien by takú situáciu nezvládla, no Lauren sa rozhodla, že táto udalosť jej nezničí život. Teraz varuje ženy pred nesprávnym používaním tampónov.

 

Aj samotný výrobca varuje pred užívaním jedného tampónu príliš dlho. Najlepšie je tampóny kombinovať s hygienickými vložkami.

Ak trpíte týmito príznakmi, musíte navštíviť lekára:

– horúčka
– závraty alebo vracanie
– bolesť svalov
– migréna
– začervenanie alebo iné kožné problémy

 

Podobne ako Lauren, aj my dúfame, že sa niečo podobné už nikdy nebude opakovať. Tampóny sú síce pohodlné, ale aj nebezpečné. Dávajte pozor!

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Lauren Wasserová je krásna, mladá žena z Kalifornie, ktorá odštartovala úspešnú modelingovú kariéru. Je veľmi fotogenická..." />