Mám 55 a metabolizmus ako pred 10-timi rokmi. Vďaka tomuto nápoju som schudla počas spánku 5 kíl

Ako viete, úbytok hmotnosti závisí vo veľkej miere od rýchlosti vášho metabolizmu. Ak si ho chcete zrýchliť aj počas vášho spánku, môžete si pripraviť pomerne jednoduchý nápoj, ktorého ingrediencie nájdete vždy vo svojej kuchyni!

V prípade, že ho vypijete len pár minút pred spánkom, fyzická kondícia sa začne zlepšovať a vám sa konečne podarí dosiahnuť stanovené ciele týkajúce sa vášho vzhľadu.

напиток для похудения

Zbaví vás nielen prebytočných kilogramov, ale aj škodlivých látok, ktoré telo nedokázalo zo seba vylúčiť svojpomocne. Organizmus bude detoxikovaný a vy sa začnete cítiť lepšie!

Potrebujete

  • 1 citrón
  • 1 ČL mletého zázvoru
  • 1 ČL šťavy z aloe vera
  • 1 zväzok petržlenovej vňate
  • štipka škorice
  • 500 ml vody

Postup

  1. V mixéri si pomixujte petržlenovú vňať spolu s citrónom.петрушка в блендере
  2. Do hrnca s vriacou vodou pridajte rozmixovaný citrón a vňať, mletý zázvor a škoricu.
  3. Povarte 5-10 minút.
  4. Preceďte a nechajte vychladnúť. Nakoniec do nápoju pridajte šťavu z aloe vera a premiešajte.напиток

Nápoj sa odporúča uchovávať v chladničke. Pred spánkom si doprajte približne 150-200 ml. Počas noci sa váš metabolizmus zrýchli a po týždni neskôr budete cítiť hmatateľné, ale aj viditeľné výsledky.

Ingrediencie nie sú vybrané len tak náhodne. Citrón stimuluje trávenie a preto je dôležité, aby pred spánkom nezostali v žalúdku žiadne ťažké potraviny. Kvôli ním dochádza k predĺženiu procesu trávenia.

Petržlenová vňať je známym diuretikom. Pomáha znižovať opuchy a množstvo medzibunkovej tekutiny.

петрушка

Zázvor obsahuje tzv. gingerol, ktorý pomáha organizmu urýchliť trávenie a zlepšiť metabolické procesy v tele. Protizápalové vlastnosti tohto koreňa sú pomocníkom pri eliminácii porúch tráviaceho traktu, ktorého dokáže zbaviť rôznych črevných parazitov či nestrávených zvyškov v oblasti hrubého čreva.

имбирь

Aloe vera obsahuje látky s miernym laxatívnym účinkom. Taktiež zvyšuje sekréciu tráviacich žliaz, čo umožňuje prirodzene znormalizovať chuť do jedla.

алоэ

Teraz už viete, ako si zrýchliť metabolizmus a zároveň sa zbaviť pár kilogramov navyše. Platí to najmä pre tých ľudí, ktorí majú viac ako 40 rokov. V tomto veku sa ich metabolizmus začína spomaľovať a nahromadenie prebytočného tuku narastá.

Zrýchlenie metabolizmu prispieva k štíhlosti viac ako únavné obmedzovanie jedálnička a čo je najlepšie, účinok budete pociťovať omnoho dlhšie.

Podeľte sa o tieto informácie s vašimi priateľmi, možno práve vy im pomôžete zhodiť kilá navyše, ktoré získali počas nedávnych vianočných sviatkov!

zdroj:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Ako viete, úbytok hmotnosti závisí vo veľkej miere od rýchlosti vášho metabolizmu. Ak si ho chcete..." />