Muž si chcel urobiť fotku pred idúcim vlakom! Pozrite sa, ako to dopadlo!

 

Muž skončil v nemocnici po tom, čo bol zrazený vlakom, s ktorým si chcel urobiť selfie.

Muž z Indie, Shiva, bol v meste Hyderabad, v hlavnom meste štátu Telangana v južnej Indii, keď sa pokúsil o odvážnu selfie s rýchlym vlakom v pozadí. Podľa správ Shiva skončil v nemocnici s poraneniami hlavy.

Pozrite sa na to, ako bol tento incident zachytený na kamere:

 

Vo videu môžete vidieť, ako sa Shiva usmieva do telefónu, ktorý drží v pravej ruke. Niekto ho vidí a varuje ho, ale on pokračuje v snahe získať selfie. Zrazu ho vlak stiahol so sebou a počuť môžete veľký hluk.

Zvuk vo videu naznačuje, že ľudia si uvedomujú, čo sa stalo a ponáhľajú sa k zranenému Šivovi.

Podľa správ sa v posledných mesiacoch v Indii vyskytol zvýšený počet úmrtí spôsobených nebezpečnými pokusmi o selfie.

V minulom roku bolo hlásené, že India mala najvyšší počet úmrtí súvisiacich so selfie ako ktorákoľvek iná krajina na svete.

Polícia v Bombaji musela označiť „viac ako tucet zón bez selfie“ po tom, čo sa tri mladé dievčatá utopili v Arabskom mori pri tom, ako si vytvárali selfie.

Minulý rok zomrela žena z Nového Zélandu v Londýne, ktorá vypadla z okna pri snahe vytvoriť si skvelú selfie. Toni Kellyová, ktorá bola šťastná a krásna mladá žena, zomrela po tom, čo utrpela vážne poranenia mozgu.

Kelly, ktorá mala v čase jej smrti 20 rokov, pochádza z Dargaville, na Novom Zélande a študovala v Spojenom kráľovstve. Stránka „Givealittle“ odhalila, že po smrti jej orgány darovali, aby pomohli zachrániť ďalšie životy vo Veľkej Británii.

V roku 2016, po náraste počtu ľudí, ktorí zomreli v dôsledku selfie mánie, tím amerických výskumníkov vyvíjal aplikáciu, ktorá varuje ľudí na nebezpečných miestach.

Podľa ich prieskumu zomrelo vďaka selfie v roku 2014 15 ľudí, v 2015 39 ľudí a v roku 2016 až 73 ľudí, píše BBC.

Buďte opatrní!

zdroj:unilad.co.uk

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
  Muž skončil v nemocnici po tom, čo bol zrazený vlakom, s ktorým si chcel urobiť..." />