Pretrhnutá čiara života znamená, že budete trpieť, ale… Napriek tomu existuje určitá pravda!

Rozoznať budúcnosť človeka podľa čiar na jeho rukách je veľmi zložitá a mimoriadne nevďačná úloha, pretože v priebehu života môžu tieto čiary zmeniť svoj charakter. Preto je dôležité pochopiť, že prítomnosť hlbokej a dlhej čiary života, alebo len jej časť, ešte pre vás nie je konečným verdiktom. Ale ak si prečítate nasledujúce riadky, stojí za to venovať pozornosť pár zaujímavým detailom…

Čiara života sa ohýba okolo palca na ruke a môže mať rôzne značky v podobe krátkych konárikov, výbežkov, ostrovčekov a pod. Dnes budeme hovoriť práve o týchto individuálnostiach.

гадание по руке линия жизни

Veštenie z ruky

 1. Prerušenie čiary života na jej spodnom okraji
  V tomto prípade je možné pozorovať prerušenú čiaru, ktorá pokračuje cez malú medzeru na dlani. Táto anomália svedčí o tom, že počas tohto obdobia svojho života môže človek očakávať všetky druhy problémov. Pričom ich sféra je nepredvídateľná: od zdravia až k materiálnemu zabezpečeniu. Často ľudia tieto obdobia nazývajú čiernou škvrnou v osude. Ale nemusíte panikáriť, pretože vždy platí, že problémy napokon vždy vystriedajú dobré časy.
  гадание по руке линия жизниČasto je takáto čiara života sprevádzaná paralelnou čiarou strážneho anjela, ktorý človeku pomáha prejsť všetkými skúškami.
  гадание по руке линия жизни
 2. Vnútorné prerušenie čiary života
  V tomto prípade pomôže nasledujúci obrázok: dve časti čiary života vedú istý čas paralelne, nachádzajúce sa v blízkosti čiary Saturna. Tento jav sa vyskytuje pomerne často. Podobné anomálie môžu znamenať napríklad stratu príbuzných alebo rozvod, materiálne problémy alebo aj problémy so zdravím. Ale napokon všetky problémy prejdú. Aby sa upokojil, človek s podobnom značkou na svojej ruke sa čo najskôr potrebuje ponoriť do milovanej práce. Koniec koncov Saturn je zodpovedný za kariérny rast a profesionálnu aktivitu.
 3. Vonkajšie prerušenie čiary života
  V prípade, že sa prerušenie čiary života nachádza blízko Venušinej čiary, považuje sa za vonkajšie. Takáto značka na ruke svedčí o tom, že v určitom období svojho života bude človek musieť nájsť svoju vnútornú silu na prekonanie problémov a pokračovanie v obvyklom spôsobe života.
  гадание по руке линия жизни

Čo by mal teda robiť človek, ktorého čaká toľko skúšok? Zmeniť sa a stále sa meniť! Napokon podobné skúšky sú práve na to, aby sme sa mohli zmeniť. Každý z nás má vlastné skúšky a testy, preto sa nemusíte obávať toho čo vám ukáže čiara života na vašej dlani. Človek, ktorý v živote nezažil žiaľ, nedokáže oceniť šťastie.

гадание по руке линия жизни

Naša redakcia každému jednému z vás želá trpezlivosť a vytrvalosť pri získavaní nových poznatkov a životných skúseností! A čo si vy myslíte? Je podľa vás chiromantia skutočnou vedou? Podeľte sa s nami s vašimi názormi v komentároch.

zdroj: takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Rozoznať budúcnosť človeka podľa čiar na jeho rukách je veľmi zložitá a mimoriadne nevďačná úloha, pretože..." />