Pri pohľade na svojho budúceho zaťa sa jej niečo nezdalo. Potom sa začala prehrabávať v starých fotografiách a…

Každý z nás má spomienky na určité veci, ľudí a udalosti, na ktoré si už len zriedkakedy dokáže spomenúť. V priebehu rokov sa všetko mení a spoznať človeka spred 25 rokov nie je vôbec jednoduché. Niekedy je však nečakaný „pozdrav z minulosti“ potrebný.

Mladí zaľúbenci Ed Savit a Heidi Parker boli uprostred príprav ich spoločnej svadby, zatiaľčo žena budúcej nevesty našla fotografie staré 20 rokov!

Heidi a Ed sa zoznámili v roku 2011, keď boli ešte študenti. Ed nevedel, ako používať sušičku a tak sa rozhodol požiadať o radu dievča, ktoré predošlý rok žilo v tomto byte. Krátka konzultácia sa však rozvila do plnohodnotného vzťahu!

Po prvom stretnutí nasledovalo druhé, potom tretie, štvrté…Čoskoro sa rozhodli, že začnú spolu chodiť a o 4 roky neskôr chceli svoj vzťah posunút na vyšší level.

Ich rodičia sa zoznámili na jednej zo spoločných večerí, kde si obe matky spomenuli na dávny, takmer zabudnutý príbeh.

Budúca svorka si s nostalgiou spomenula na to, keď mala Heidi 6 rokov a vrstovník s menom Ed za ňou vždy chodieval. Zoznámili sa na dovolenkovom pobyte, počas ktorého sa za celé dva týždne od seba nevedeli odtrhnúť. Potom však dovolenka skončila a rodiny detí sa vrátili naspäť do svojich domovov.

Matka ženy nevedela na túto spomienku zabudnúť a po príchode domov z večere sa uchýlila k starým foto albumom.

Keď sa dostala k tomu čo potrebovala, ukázalo sa, že malý chlapec, ktorý stal hneď po boku Heidi, bol bezpochyby súčasný ženích nevesty!

Ako sa neskôr ukázalo, pred 20 rokmi sa obe rodiny stretli v tureckom rezorte Gumbet. Malý Ed a malá Heidi sa tu prvýkrát stretli a sľúbili si, že budú spolu aj po tom, čo sa z nich stanú dospeláci. Ich rodičia boli touto náhodou milo prekvapení a dojatí.

Po dvoch týždňoch prádznin sa rodiny odlúčili, Ed sa vrátil do Sheffieldu a Heidi do Londýna. Odvtedy sa nevideli! Osud to však zariadil tak, aby sa ich láska opäť spojila, hoci to je až o 20 rokov neskôr…

Nikto už nepochyboval o tom, že Ed a Heidi sú pre seba navzájom stvorení. Toto zistenie nevestinej matky pár ešte viac utužilo. Všetci ich priatelia jednohlasne potvrdili, že nikdy nevideli tak šťastných novomanželov!

Veríte v predurčenie a neviditeľnú ruku osudu? Napíšte nám, čo si o tom myslíte vy!

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Každý z nás má spomienky na určité veci, ľudí a udalosti, na ktoré si už len..." />