Rodičia poslali svoju tehotnú dcéru na psychiatriu. Až o 44 rokov neskôr sa jej podarilo dosiahnuť svoje…

Julie Mannix si bude navždy pamätať na november 1963. Práve počas tohto obdobia po prvýkrát pocítila, ako môže byť život krutý. Spomína si, ako všade okolo nej boli samí zradcovia.

Rodičia, príbuzní, lekári – všetci sa postavili proti nej, 19-ročnej mladej žene z vyššej spoločnosti. Čakalo na ňu 5 mesiacov nočnej mory. Až o 44 rokov neskôr po tragédii sa všetko vyjasnilo…

Modrooká blondína Julie vyrastala v bohatej rodine. Výstrední rodičia svoju dcéru zbožňovali a tak jej splnili všetko, čo jej na očiach videli. Bolo úplne bežné, keď sa v ich dome voľne premávali exotické zvieratá a svoju dcéru brávali na rôzne cesty. Dievča si na to postupne zvykalo a cítila sa ako bohyňa.

Julie snívala o kariére herečky. Učitelia ju chválili a vyzdvihli nielen jej nadanie ale aj vrodený dar. Avšak počas leta 1963 sa počas stáže v divadle bezhlavo zamilovala do 23-ročného mladého muža. Frank jej city opätoval a vzplanula medzi nimi divoká láska.

Jej rodina však bola výhradne proti jej voľbe priateľa. Obaja rodičia budúcej herečky boli presvedčení o tom, že Frank pre ňu nebude dosť dobrý. Po návšteve gynekológa sa ale ukázalo, že Julie je tehotná.

Lekár jej nič nepovedal, no pred jej rodičmi si ústa nezavrel. Tí sa po tejto informácii takmer zbláznili. Matka ju požiadala, aby išla na potrat a to aj napriek tomu, že ona sama bola katolíčka.

Keď to Julie odmietla, rodičia ju bez váhania poslali na psychiatriu. Ostala tam do Apríla nasledujúceho roku až dovtedy, kým sa nenarodila malá Amy. Novorodeniatko bolo okamžite dané na adopciu.

Julie sa cítila ako obeť nejakého monštruozného sprisahania. A teraz sa podržte, ešte predtým, ako sa celá táto nočná mora začala, Julie sa dozvedela, že jej priateľ je ženatý!

Je ťažké pomyslieť si, ako to mohlo ďalej vyzerať…no nakoniec jej prišiel Frank na pomoc. Ukázalo sa, že sa rozviedol takmer okamžite, keď sa s Julie pohádali. Potom musel bojovať s jej rodičmi, keď sa snažil zistiť, kde ju ukrývajú. Po tom, čo sa rodičia dozvedeli, že sa s ním Julie opäť zaplietla, rozhodli sa jej zrieknuť!

O nejaký čas neskôr sa z Franka a Julie stali manželia. Mali ďalšie dve deti, no na svoju dcérku nikdy nezabudli. Každý rok oslavovali jej narodeniny a to aj napriek tomu, že sa im nepodarilo zistiť, kam bola poslaná na adopciu.

Katolícke charitatívne organizácie, s pomocou ktorých dievčatko našlo pestúnsku rodinu, odmietli zverejniť informácie o jej mieste pobytu. Julie a Frank tak mohli len dúfať, že opatrovníci jej dcéry sú dobrí a milosrdní ľudia.

Až o 44 rokov neskôr, dievča, ktorej pestúnska rodina dala meno Cathy, našlo svojich biologických rodičov. Nevlastní brat a sestra sa s ňou okamžite skamarátili a ich kamarátstvo trvá až dodnes. Žena sa však nepokúšala okamžite nájsť svojich skutočných rodičov. Cathy priznala, že sa bála odhaľovať svoju minulosť, pretože bolo možné, že sa v nej objaví niečo strašné.

Len si predstavte, ako bola jej dcéra prekvapená, keď sa dozvedela, že jej skutočná matka je významná herečka! Za posledné desaťročia si kráska z vyššej spoločnosti vybudovala úspešnú kariéru a jej manžel sa popri herectve stal aj producentom. Po 44 rokoch sa tak rodičia konečne so svojou dcérou zblížili a spravodlivosť si našla cestu na povrch!

Prípady stretnutí detí a ich rodičov aj niekoľko rokov po odlúčení nie sú žiadnou raritou. Tak napríklad, malý Ind štvrť storočia hľadal svojich skutočných rodičov pomocou služby Google Maps.

Čo si myslíte o takýchto príbehoch, ktoré píše sám život? Podeľte sa s nami o vaše názory aj skúsenosti v komentároch na Facebooku!

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Julie Mannix si bude navždy pamätať na november 1963. Práve počas tohto obdobia po prvýkrát pocítila,..." />