Rodičia svoje trojičky odmietli. Takto sa ich osud vyvíjal po dobu 14 rokov…Ich osud je neuveriteľný

Pre lekárov bol prípad sestier Macy, Mckenzie a Medeliene nevídaný a pamätajú si ho aj dnes, 14 rokoch po ich pôrode. Narodili sa ako trojčatá no dve z dievčat boli siamskými dvojčatami.

Bábätká sa zrástli v panvovej oblasti, no nijako ich to neobmedzovalo ani neohrozovalo na zdraví. Rodičia ich však po narodení bez váhania nechali v nemocnici a ich osud tak visel na vlásku. Ešte stále však existujú dobrí ľudia, ktorí im dokázali pomôcť.

52-ročný Jeff a 42-ročná Darla Harrisonovci už nejaký ten čas snívali o dcérke. Vyššia moc ale zariadila, že vychovali troch synov.

Po tom, čo uvideli prípad troch sestier, si uvedomili, že by si ich radi osvojili. Dokonca ani fakt, že ich skutoční rodičia boli narkomani, ich rozhodnutie nijako neovplyvnilo.

Po konzultácii s lekármi sa Jeff a Darla rozhodli: Macy a Mackenzie musia byť oddelené. Operácia bola vykonaná v septembri 2003, keď mali dievčatká 9 mesiacov.

Podstúpili náročnú operáciu, ktorá trvala 24 hodín, no našťastie všetko dopadlo podľa plánu!

Macy a Mackenzie mali len jednu nohu. Navyše, obe sestry boli nútené žiť so stomou. Lekári sú ale presvedčení, že bez chirurgického zákroku by bolo všetko omnoho horšie.

Rodičia si vzali dievčatká so sebou na farmu, kde žila celá rodina. V súčasnosti sú psychológovia presvedčení o tom, že obaja manželia urobili správne rozhodnutie.

Adoptívni rodičia brali svoje deti ako zdravé a vôbec sa k ním nesprávali ako k invalidom. Výsledkom je, že z nich vyrástli nezávislé, energické a spokojné dievčatá.

Po desiatich rokoch sa ukázalo, že dvojčatá, ktoré sa zdali byť navždy prepojené svojím osudom, majú úplne odlišné charaktery a temperament. Macy je tiché dievčatko, ktoré radšej sedí doma a kreslí si. Naopak Mackenzie má rada prechádzky, hranie sa na ulici, behať ozlomkrky spolu s bratmi a kamarátmi. Pričom protéza pre ňu nepredstavuje žiadnu prekážku či obmedzenie!

Dcéry zvládnu všetky úlohy, ktorými rodičia zvyčajne poverujú svoje deti. Nie sú o nič horšie ako ich nevlastní bratia a spolu s treťou zdravou sestrou ich bratia ochraňujú ako svoje vlastné sestry.

V súčasnosti majú unikátne dvojičky 14 rokov a nepochybujú o tom, že majú pred sebou skvelú budúcnosť. Je náročné si predstaviť, čo by sa s nimi stalo, ak by o nich neprejavili záujem manželia Harrisonovci. Len vďaka ich pomoci z nich vyrástli šťastné a spokojné deti!

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Pre lekárov bol prípad sestier Macy, Mckenzie a Medeliene nevídaný a pamätajú si ho aj dnes,..." />