Študentka v 6. mesiaci tehotenstva ukázala fotografiu svojho bruška. Keď ho uvideli ľudia, ostali pobúrení!

Ako mnohí vieme, každé tehotenstvo je jedinečné. Niektoré ženy ho prežívajú s ľahkosťou a ani nevedia, ako rýchlo im to zbehne, iné si to musia poriadne pretrpieť.

Niektorým je vidieť bruško až v posledných štádiách, iné sa ukazujú už v začiatočných mesiacoch. Avšak len málo žien by sa však vedelo stotožniť s nasledujúcim príbehu ženy. Pri pohľade na brucho 18-ročnej Reanny Stevensovej, by ste v živote nepovedali, že je v 6. mesiaci tehotenstva!

Študenka sa rozhodla uverejniť fotografie svojho brucha na internete, pretože mnoho známych pochybovalo o jej tehotenstve. Ani to jej však nepomohlo. Niekto dokonca vyjadril názor, že sa ukazovaním svojej postavy len snaží stať populárnou. 

Mladá žena tieto obvinenia striktne odmieta. Podľa nej bola jej matka v podobnej situácii. Bola športovkyňou a až do konca 6. mesiaca by nikto nepovedal, že je tehotná.

Rozhodla sa teda zdieľať snímok z ultrazvuku, aby dokázala utíšiť nezmysly a polopravdy. Týmto činom ale začal nový kolotoč obviňovaní. Ľudia boli presvedčení, že kvôli fotografiám drží drastickú dietu, čím škodí nielen sebe ale aj dieťaťu.

Nevymýšľaš si to, však?,“ „Mala by si navštíviť doktora a starať sa o svoje dieťa!“, „Si si istá, že je tvoje dieťa zdravé?“. Každá deň sa musela vyrovnávať s tisíckami podobných otázok.

Sú aj takí, ktorí sa jej zastávajú. Tvrdia, že dievča sa už 6 rokov venuje bojovému umeniu a dodržiava vegetariánsku stravu. Podľa nich bude jej bruško viditeľnejšie až v siedmom či ôsomom mesiaci tehotenstva.

Ako môžete vidieť, názory ľudí sú rozdielné. Jedno je však isté: niečo nie je v poriadku. Alebo?

Čo si o tomto prípade myslíte vy? Zdieľajte svoje názory v komentároch!

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Ako mnohí vieme, každé tehotenstvo je jedinečné. Niektoré ženy ho prežívajú s ľahkosťou a ani nevedia,..." />