Tehotné ženy si vytvorili fotky so svojimi dcérami. Mnohí ich považujú za dvojičky a nevedia ich od seba rozlíšiť

O prepojení, ktoré majú takmer všetky dvojčatá, počuli už mnohí z nás. Avšak nie všetci si vedia predstaviť život po boku s takouto sestrou či bratom.

Mladé hrdinky nasledujúceho článku nie sú dvojčatá, no ich rodičia sú pevne presvedčení, že z ich dcér sa stanú najlepšie kamarátky. Rayatt Ray a Indie Mae sa narodili takmer v ten istý čas a už od prvých dni sa z nich stali parťáčky. Len nedávno sa na internete objavili fotografie, kde dievčatká vyzerajú ako skutočné dvojičky.

         

Ukázalo sa, že Corey a Cathy otehotneli takmer naraz, hoci to vôbec neplánovali.

Svoje tehotenstvo prežívali bok po boku a spoločne si medzi sebou zdieľali všetky radosti aj starosti či bolesti. Keď prišiel čas pôrodov, dostali sa do tej istej nemocnice.

Pôrodné sály, v ktorých rodili boli hneď vedľa seba. Obe ženy si priali, aby rodili v ten istý čas. To sa im ale nepodarilo, pretože ich dcérky sa narodili s 20 minútovým odstupom.

Po pôrode si pomáhali vo všetkom a snažili sa vysporiadať s akýmkoľvek problémom. Napríklad, keď Corey stratila mlieko, bola to práve Cathy, ktorá sa stala zdrojom mlieka pre malú Ryatt.

Ženy hovoria, že dcéry vychovávajú ako dvojčatá a nepochybujú o tom, že si medzi sebou budujú špeciálne prepojenie. Príbuzní, známy a priatelia rodiny podporujú takýto druh výchovy. Rae a Mae už nevolajú inak, ako sesternice…

zdroj:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
O prepojení, ktoré majú takmer všetky dvojčatá, počuli už mnohí z nás. Avšak nie všetci si..." />