Základná výbava šatníka dámy s plnšími krivkami. 7 typov od modelky Ashley Graham!

90-60-90 – to sú obľúbené rozmery všetkých módnych návrhárov. Je vôbec možné vyzerať dobre a šik, ak sú vaše rozmery ďaleko od ideálu? Samozrejme že áno!

Známa modelka plus size veľkosti Ashley Graham dáva všetkým najavo, že sa za svoje krásne telo vôbec nehanbí, navyše sa ním pýši a s radosťou sa zúčastňuje rôznych fotení. Koniec koncov, ak je vaša veľkosť viac ako 50, neznamená to, že sa musíte zabaliť do mikiny. Ashley vie, ako na to!

Preto sme si pre vás pripravili 7 tajomstiev ideálneho základného šatníka od Ashley Graham. Číslo 4 je TOP!

1. Podprsenka bez ramienok

„Všetko sa začína dobrou podprsenkou,“ hovorí Ashley a považuje túto frázu za svoje motto. Modelka zaručuje, že správne zvolená bielizeň vytvára ideálny základ, na ktorom je vyskladaný celok.

Navyše odporúča uprednostniť podprsenku bez ramienok. Vytvaruje poprsie a urobí ho neuveriteľne sexy. Toto je obzvlášť dôležité, ak sa rozhodnete dať si šaty.

2. Zvonové džínsy

Ak ani vy neobľubujete zvonové nohavice, potom to znamená, že ste si nich už dlho nevyskúšali!

Moderné modely dokonale vyvažujú siluetu a vyformujú postavu. Ashley Graham preferuje varianty denimu s vysokým pásom a kombinuje ich s krátkymi topmi a podpätkami. Len prosím žiadne záplaty, nášivky  a výšivky – to zdôrazňuje plné boky.

3. Body     

Body možno nosiť s džínsami, a to bez obáv že vám niektoré časti tela vylezú von, čo sa nedá povedať o tričku!

Ashley Graham je presvedčená, že body vyzerá neskutočne sexy s priesvitnými šatami, takže tento trik používa v tých prípadoch, keď chce niekoho ohromiť.

4. Kožená bunda

Podľa Ashley by v každom ženskom šatníku nemala chýbať čierna kožená bunda. „S ňou vyzerá aj taška od zemiakov štýlovo!“ ubezpečuje modelka. Najlepšie funguje bez akýchkoľvek výrazných detailov : jednoduchosť je vždy in!

5. Neoprén

S týmto materiálom nebudete potrebovať špeciálnu spodnú bielizeň, pretože neoprén upraví všetko. Neoprén a spandex sú najlepšie látky, aké môžu moderné technológie ponúkať. Dokonale držia tvar, pomáhajú vytvárať zvodnú siluetu a vôbec sa nekrčia.

6. Nebojte sa crop topov

Ak ste typ podobný postave Ashley, znamená to, že nadváha je hlavne koncentrovaná v dolnej časti brucha, využite ďalší módny kúsok – crop top.

Zvoľte sukňu alebo nohavice s vysokým pásom a odhaľte kúsok tela v oblasti pásu. Tento trik zvýrazní vaše elegantné tvary. Ak vaše brucho nie je tak dokonalé ako Ashley, zachráni to priliehavý top spolu s korzetom.

.

7. Neriaďte sa pravidlami módy

Nesplývajte s davom! Práve týmto sa riadi slávna modelka Ashley Graham a napriek kyprím tvarom nemá problém nosiť priesvitné šaty a sukne nad kolená.

Ashley odporúča všetkým sviežim ženám a dievčatám, aby držali svojho vkusu a nosili to, čo ich vystihuje a vytvorili si tak svoju vlastnú značku. To sa môže týkať nielen oblečenie veľkosti 50, ale aj iného, čo ste doteraz hanblivo maskovali – pehy, medzierka medzi zubami …  Majte na pamäti, že ste jedinečná! Nie je to krásne?

Redakcia radí

Z opísaných základných kúskov šatníka môžete vytvoriť niekoľko kombinácií pre každý deň a vyzerať štýlovo a módne v každej situácii! Vyberte si základné veci so špeciálnou starostlivosťou, pretože tvoria základ šatníka. Ale doplnky a ďalšie módne úlety si môžete kúpiť pre potešenie za lacno, pretože rýchlo vyjdú z módy.

Základné kúsky by však mali byť kvalitné, v ideálnom prípade by vám mali vyhovovať vo farebnej, strihovej a siluetovej podobe. Vďaka tomu si budete vždy istá aj v jednoduchej základnej kombinácii.

Ženy, ktorých príroda obdarila nádhernými tvarmi, by sa mali najprv zbaviť komplexov a začať tvoriť svoj jedinečný a atraktívny obraz. A výsledky tejto práce sa dostavia. Pekne sa obliekajte už dnes a nečakajte, kým schudnete. Začnite sa mať rada a vedzte, že ste krásna!

Ak sme vám týmito typmi pomohli, nezabudnite ich zdieľať so svojimi priateľmi.

Zdroj : https://takprosto.cc

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
90-60-90 – to sú obľúbené rozmery všetkých módnych návrhárov. Je vôbec možné vyzerať dobre a šik, ak..." />