Jedinečná práca! Fotografie tehotnej Marilyn Monroe, ktoré ste nikdy nemohli vidieť

Každý, kto aspoň raz počul meno Marilyn Monroe, s istotou vie, koľko mužov snívalo o tom, aby sa ocitli aspoň v jej blízkosti. Avšak len jej oddaní fanúšikovia a blízki ľudia vedeli, o čom skutočne sníva…

Ako väčšina žien, aj Mariliny túžila stať sa matkou. No ani jedno tehotenstvo herečky neskončilo logickým zavŕšením. V roku 2014 zomrela jedna z herečkiných priateliek a veľkých obdivovateliek jej talentu – Frieda Hull. O dva roky neskôr sa uskutočnila aukcia, na ktorej sa predávali Friedine veci, spojené so slávnou Marilyn. Nachádzali sa tam úchvatné fotografie, ktoré by sme vám chceli dnes ukázať!

Na aukcii sa predalo 6 fotografií herečky, ktoré sama Frieda nazvala „Tehotenské fotografie“. Boli vytvorené v roku 1960 a Marilyn je na nich vyobrazená v zaujímavej polohe.

Samozrejme, počas aukcie tomu nikto nevenoval pozornosť. Tony Michaels, ktorý poznal hodnotu všetkých fotografií si ich kúpil za viac ako 2000 dolárov (na porovnanie, niekto dal za prameň jej vlasov 70 000 dolárov). Teraz sa muž rozhodol, že ich ukáže aj verejnosti a pridá k tomu trochu z ich histórie.

Na fotografii je Marilyn zachytená počas točenia filmu Mustangy. Môžete spozorovať viditeľné bruško, ktoré naznačuje, že herečka bola v začiatočnych štádiach tehotenstva.

Pikantnosť fotografiám pridáva aj skutočnosť, že otec dieťaťa nebol jej manžel, scenárista a dramatik Arthur Miller, ale herec Yves Montand. O ich romániku sa mnoho popísalo aj hovorilo. Väčšina životopiscov sa zhoduje na názore, že práve táto okolnosť sa stala jedným z hlavných dôvodov ich rozvodu, ktorý nasledoval približne o rok neskôr.

Všetky tri tehotenstvá, ktoré sa udiali pred udalosťami zobrazenými na fotografiách skončili potratom. Bohužiaľ, tieto pokusy herečky stať sa matkou skončili neúspechom.

Marilyn jednoducho nebolo súdené, aby sa stala matkou. Aj napriek tomu existoval jeden muž, ktorý niekoľko rokov po herečkinej smrti vyhlásil, že je jej synom a jeho otec bol John F. Kennedy. Z dôvodu havárie si toho nepamätal príliš veľa a preto sa bál dať o sebe vedieť o niečo skôr. Od svojej údajnej matky chcel požadovať peniaze, no jeho plán nešiel tak, ako si predstavoval.

Čo sa týka Friedy Hull, svoj život prežila v skromných podmienkach a do svojej smrti nepredala nič zo svojich kolekcií. Bolo by to pod jej úroveň, aby zarábala peniaze na spomienkach jej priateľky. Išlo nepochybne o úctyhodný čin.

Myslíte si, že Frieda urobila správnu vec? Podeľte sa s nami o vaše názory na tento článok!

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Každý, kto aspoň raz počul meno Marilyn Monroe, s istotou vie, koľko mužov snívalo o tom,..." />