SLOVENSKO: Otec so synom vystúpili z auta a brutálne dobili druhého vodiča. Všetko natáčala kamera

 

Otec a syn zbili vodiča

AUTENTICKÉ VIDEO: S KAMEŇOM A DO KRVI ZMLÁTILI VODIČAVideo nie je vhodné pre maloleté osoby a citlivé povahy. Viac foto v komentároch.Ako môžete vidieť na začiatku videa, vodič s kamerou sa tesne zaradil pred vozidlo, v ktorom sa viezol otec a syn vo veku 51 a 23 rokov. Tento manéver ich pravdepodobne vyprovokoval, lebo auto začali dobiehať a neskôr starší z dvojice otvoril počas jazdy dvere a smerom na vodiča s kamerou spravil gesto pripomínajúce podrezanie.Vodiča s kamerou mala posádka prenasledovať. Vodič napokon zastal. Na videu môžete vidieť, ako ho otec so synom napadli. Na konci má vodič zakrvavenú tvár, keďže dostal údery kameňom. Dvojica napadla vodiča aj s plynovou pištoľou a pokúsila sa ho prevrhnúť cez zvodidlá do jarku, čo je tiež zachytené na videu.Vyšetrovateľ Policajného zboru spracoval na oboch obvinených mužov podnet na návrh na ich vzatie do väzby. Obvineným mužom hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na štyri roky až 10 rokov.

Zveřejnil(a) Polícia Slovenskej republiky dne 28. březen 2018

 

Ako môžete vidieť na začiatku videa, vodič s kamerou sa tesne zaradil pred vozidlo, v ktorom sa viezol otec a syn vo veku 51 a 23 rokov. Tento manéver ich pravdepodobne vyprovokoval, lebo auto začali dobiehať a neskôr starší z dvojice otvoril počas jazdy dvere a smerom na vodiča s kamerou spravil gesto pripomínajúce podrezanie.

Vodiča s kamerou mala posádka prenasledovať. Vodič napokon zastal. Na videu môžete vidieť, ako ho otec so synom napadli. Na konci má vodič zakrvavenú tvár, keďže dostal údery kameňom. Dvojica napadla vodiča aj s plynovou pištoľou a pokúsila sa ho prevrhnúť cez zvodidlá do jarku, čo je tiež zachytené na videu.

Vyšetrovateľ Policajného zboru spracoval na oboch obvinených mužov podnet na návrh na ich vzatie do väzby. Obvineným mužom hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na štyri roky až 10 rokov.

zdroj: facebookslovenskejpolicie

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
  Otec a syn zbili vodiča AUTENTICKÉ VIDEO: S KAMEŇOM A DO KRVI ZMLÁTILI VODIČAVideo nie..." />