Prečo Kate Middleton vyzerá po pôrode lepšie ako inokedy? Tu je dôvod

23.apríla o 11:01 prišlo na svet už tretie dieťa z britskej kráľovskej rodiny. Už po šiestich hodinách od pôrodu sa Kate Middleton spolu so svojim manželom a novorodeným princom objavili na priedomí nemocnice Lindo, aby svetu ukázali nového kráľovského potomka.

Vojvodkyňa z Cambridge vyšla medzu ľudí v plnej paráde: úhľadný účes, červené šaty od Jenny Packham s bielym čipkovaným golierom a vysoké opätky. Ženy sú vždy prekvapené, ako môže vyzerať tak dokonale len pár hodín po pôrode. Dnes vám toto tajomstvo odhalíme!

Väčšina z nás je zvyknutá na skutočnosť, že ak sa dieťatko narodí zdravé a všetko prebehne bez komplikácii, mamička s ním môže po 3 dňoch odísť z nemocnice. Vo Veľkej Británii sa za podobných okolností posielajú domov už po 36 hodinách.

Ako ale môžete vidieť, Kate odišla o niečo skôr. Áno, nikto nepopiera, že v Kensingtonskom paláci už na ňu čakali zdravotné sestričky, ktoré im poskytnú skvelú starostlivosť. Aj napriek všetkým týmto okolnostiam vyzerá úžasne a jej vzhľad jej môžu mnohí závidieť.

Pevné zdravie, správna strava, minimálne komplikácie počas pôrodu, podpora príbuzných a zdravotného personálu – to je podľa názoru odborníkov dôvod, prečo vojvodkyňa z Cambridge vyzerá tak skvele.

Pôrodník a gynekológ Cheryl Ross rozvrátil obľúbený mýtus medzi ženami, že jednoduchý pôrod je výsledkom kompenzácie za toxikózu, ktorá ich postila v rannom štádiu tehotenstva.

Členovia kráľovskej rodiny veľmi dobre vedia, aká obrovská pozornosť je venovaná danej nemocnici kde Kate rodila, a ako to môže ovplyvňovať jej pôrod. Z tohto dôvodu sa snažia pôrodnicu čo najskôr opustiť, aby hluk novinárov a fanúšikov pod oknami nezasahoval do práce personálu a pokoja čakajúcich mamičiek.

Mimochodom, po narodení ich druhého syna princa Charlesa a Lady Diany, princa Harryho, sa princezná Diana taktiež snažila čo najskôr opustiť nemocnicu.

Medzitým sa na sociálnych sieťach začali objavovať fotografie žien, ktoré sa nechali odfotografovať po ich vlastnom pôrode. Samozrejme, rozdiel je značne viditeľný a snímky 3-násobnej mamičky Kate sa už na internete stali zdrojom nejedného vtipného obrázku.

„Do čerta! Keď rodila ja, nemohla som sa po tom ani len postaviť a ona vyzerá, akoby ani nerodila,“ zdieľajú svoje názory ženy v komentároch pod vojvodkyninými fotografiami.

„Vyzerá úžasne! Skvelo, ako vždy! Len si predstavte, že pred pár hodinami priviedla na svet dieťatko,“ s obdivom komentujú druhí.

Niektorí naznačili, že pôrod bol rýchly a úspešný, pretože išlo o tretie dieťa vojvodkyne. V minulosti však zostala v nemocnici o niečo dlhšie.

Rozrastenej rodinke prajeme veľa zdravia a šťastia!

 

zdroj:ofiigenno.com

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
23.apríla o 11:01 prišlo na svet už tretie dieťa z britskej kráľovskej rodiny. Už po šiestich..." />