79 ročný kňaz si vzal 24-ročného muža. Neváhal kvôli nemu aj predať dom za 215 000 libier

Hovorí sa, že láske nerozkážeš a tento prípad je toho dôkazom. 79-ročný Philip, ktorý bol po celý žvot farárom si vďaka internetu našiel svojho nového a mladého partnera až z Rumunska. Ten sa dokonca rozhodol ísť za ním až do ďalekého Rumunska.

 Obidvaja sa našli a zoznámili na internete v roku 2015. Aby toho málo nasledovalo potom sťahovanie sa staršieho pána z Anglicka až za ním. Svoj dom v hodnote 215 tisíc libier neváhal okamžite predať a za peniaze si spoločne kúpili byt v Bukurešti, ktorý podľa jeho slov prepísal aj na mladíka.
Po dvoch mesiacoch od presťahovania sa, sa dokonca aj zobrali. Ako to už býva, nie každé manželstvo vydrží a toto nebolo výnimkou. Po viac ako 5-tich mesiacoch sa rozišli. Potom sa ale k sebe opäť vrátili.  ,,Nikdy na mňa nevyvíjal tlak, aby som naňho míňal peniaze, ja to však robím rád,“ hovorí 79-ročný bývalý farár. 
Starček na konci dodal, že sám nevie koľko mu ešte ostáva času, preto si chce žcot užiť naplno. Aký je váš názor na tento nie veľmi typický vzťah?

zdroj:dailymail.co.uk

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Hovorí sa, že láske nerozkážeš a tento prípad je toho dôkazom. 79-ročný Philip, ktorý bol po..." />