Fotografie Antonia Banderasa vystrašili fanúšikov! Nikto nechcel veriť tomu, že je to on

Milujem film „Štyri izby“ s Timom Rothom v hlavnej úlohe. Hoci, je pravda, že takéto snímky nie sú obľúbené u všetkých divákoch. Stručne povedané, „Four Rooms“ je film, ktorý sa skladá zo štyroch epizód, natočených štyrmi rôznymi režisérmi prepojených jedným charakterom – recepčný s menom Ted.

Práve toto bol film, kedy som prvýkrát videla Antonia Banderasa. Následne som sa na neho pozerala vo filme „Zorro“ a podobne. Samozrejme, nemôžeme zabudnúť ani na skvelú rozprávku Shrek, v ktorej Banderas prepožičal svoj hlas kocúrovi v čižmách.

Nedávno tento 57-ročný obľúbenec mnohých žien spôsobil, že fanúšikovia po celom svete začali mať o neho obavy. Muž bol videný v jeho rodnom meste Malaga na juhu Španielska – nakrátko ostrihaný a takmer bez obočia.

Mnohí hovorili o tom, že trpí nejakou chorobou. Fanúšikovia, ktorí nepoznali skutočný dôvod hercovho vzhľadu, začali panikáriť.

Banderas pravidelne prichádza do svojho rodného mesta, aby mohol osláviť Veľkonočné sviatky. Tentokrát s dcérou Stellou si ich všimli všadeprítomní paparazzi na balkóne jedného z hotelov v Malage.

Ukázalo sa, že hercov vzhľad má celkom logické vysvetlenie. Faktom je, že sa Antonio zúčastňuje natáčania druhej sezóny série „Genius: Picasso“ na televíznom kanáli National Geographic. Muž bude hrať Pabla Picassa, a aby čo najvernejšie zobrazil podobizeň umelca, musel zmeniť aj svoj vlastný vzhľad.

Prvá sezóna série bola venovaná životu Alberta Einsteina. A teraz sa už čoskoro očakáva vydanie druhej časti s Banderasom v hlavnej úlohe.

A takto vyzerá ukážka pripravovaného seriálu…

Fanúšikovia tak môžu ostať pokojní – herec nie je chorý, len sa snažil čo najlepšie pripraviť na rolu Pabla Picassa. Vo svete filmov sú tieto prípady tak povediac na každodennom poriadku.

Aký je váš obľúbený film s Antoniom Banderasom?

 

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Milujem film „Štyri izby“ s Timom Rothom v hlavnej úlohe. Hoci, je pravda, že takéto snímky..." />