Odkaz mŕtvej priateľky Jima Carreyho skrýva množstvo otáznikov. Zabil ju samotný herec?

Po samovražde bývalej priateľky známeho komediálneho herca Jima Carreyho sa objavil list, v ktorom ho žena obvinila, že sa oddával len sexuálnym túžbam a zničil jej život.

Cathriona White o tom písala vo svojom iPad-e 8.apríla 2013. Stále nie je isté, či tento odkaz poslala aj Carreymu predtým, ako dva týždne po oslave tridsiatky, 28.septembra 2015 spáchala samovraždu.

V odkaze spomínala, že od Jima chytila genitálny herpes. Odsudzovala správanie svojho bývalého priateľa a nariekala nad svojím nevydareným životom. V tom čase boli pár dni po rozchode.

Odkaz bol použitý po tom, čo Cathriona spáchala samovraždu a jej rodina za to následne obvinila hollywoodskeho herca.

Po dlhom vzťahu a ťažkým rozchodom s Jenny McCarthy sa hviezda „Ace Ventury“ stretla s írskou maskérkou. Pár sa stretával niekoľko rokov, ich priatelia a známi si mysleli, že ide o rozprávkový román, až kým sa telo Cathriony nenašlo v Los Angeles.

Pitva ukázala, že mladá žena zomrela na predávkovanie sa práškami na spanie, anestetikami a kvapkami na srdce. Polícia na mieste smrti našla poznámky, z ktorých jedny boli určené práve slávnemu hercovi.

Herca vypočúvali niekoľko mesiacov po smrti ženy a zistilo sa, že je nevinný. Jim dokonca odišiel do Írska, aby sa zúčastnil pohrebu a mohol niesť jej rakvu.

Správa, že Cathriona bola v čase svojej smrti vydatá, herca ohromila. Najviac ho však šokoval fakt, že jej muž ju obvinil zo smrti svojej ženy. Po rozchode s Carreym sa Cathriona vydala za Marka Burtona. Právnici celebrity zistili, že manželstvo bolo fiktívne, žene sa jednoducho podarilo nájsť spôsob, ako legálnym spôsobom môže zostať v Amerike.

Burton tvrdil, že lieky, ktorými sa Cathriona otrávila, jej dal herec. Matka zosnulej dala Jima na súd a tvrdí, že dcéra spáchala samovraždu kvôli herpesu, ktorý získala od známeho herca.

„Jim Carrey by sa mal hanbiť za to, čo urobil s mojou dcérou. Celý svet musí vedieť, aký je to zlý človek,“ povedala matka Bridget Sweetman.

„Nebudem tolerovať takúto lož. Táto žena sa pokúsila prekrútiť môj ľúbostný vzťah. Znevažuje pamiatku ženy, ktorú som miloval, svojej dcéry!“ povedal herec na súde.

Jim potvrdil, že v roku 2015 sa im podarilo nájsť k sebe spoločnú cestu, no netrvalo to dlho. Žena trvala na tom, aby si ju herec vzal za manželku. Carrey si uvedomil, že jej ide o to, aby mohla ostať v krajine, nešlo o žiadnu lásku. Po rozchode si Cathriona rýchlo našla nového muža, za ktorého sa čoskoro vydala.

Avšak obsah jej poznámok z diáru bol v rozpore s hercovými vyjadreniami. Píše: „Niekedy mi bolo s tebou dobre, no ako človeka si ma zničil. Sľúbil si mi, že budeš môj Dr. Jekyll, no stal si sa Mr. Hydeom.

Koľkokrát si sa ma opýtal na moje zdravie? Raz? Obdaroval si ma papilomavírusom, ktorý ma zničil. Chcem, aby si pochopil, ako mi je zle z pomyslenia na to, že sa mi budeš ospravedlňovať.“

Spomína si aj na svoj život, pred zoznámením sa s hollywoodskym komikom, píše: „Pred tým, ako som sa s tebou stretla, som bola šťastným človekom. Bola som obklopená milujúcimi ľuďmi, cenila som si rešpekt aj svoju popularitu. Priviedol si ma do sveta ľahkých žien, kokaínu, duševných porúch a chorôb.

Carrey pripustil, že v roku 2013 Cathrione zaplatil istú sumu za nepríjemnú udalosť spojenú s papilomavírusom. Herec uviedol, že to bola chyba a nabudúce by to už nezopakoval.

Škandál okolo známeho herca vyzerá ako brilantný pokus ženiných pozostalých o vymámenie čo najväčšieho množstva peňazí. Zdá sa, že títo chamtiví ľudia sa pokúšali využiť hercovu zraniteľnosť, ktorá spočíva v neochote odhaľovať nepríjemnosti.

Možno že sa skutočne stretával s prostitútkami a z času na čas si dal aj drogy. Tak či onak, je to jeho život a spôsob, ako si oddýchnuť od drsnej reality. Byť hviezdou nie je vôbec jednoduché…

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Po samovražde bývalej priateľky známeho komediálneho herca Jima Carreyho sa objavil list, v ktorom ho žena..." />