Silné prírodné preháňadlo: zmiešajte 3 prísady a zabudnite na tento jemný problém!

 

Ak ste sa už aspoň raz vo svojom živote dali na diétu, pravdepodobne ste museli čeliť bežnému problému spojeným so zápchou. Zápchu okrem stravy môže spôsobiť niekoľko faktorov: črevné ochorenie, črevná infekcia, dysbakterióza, stres, nedostatok spánku, nedostatočné množstvo vody a vlákniny v tele.

натуральное слабительное

V prípade, že ste sa už stretli s tou situáciou, je lepšie, ak ju budete konzultovať s odborníkom, ktorý vám povie, čo a ako robiť, aby ste sa toho zbavili. Bohužiaľ, nie vždy existuje možnosť okamžitej konzultácie s lekárom. Vtedy sa ľudia obracajú na lekárne, kde si kupujú rôzne prostriedky na zbavenie sa nepríjemnej zápchy.

Všetci vieme, že každý účinný liek má svoje vlastné vedľajšie účinky. Prečo teda vystavovať telo takému nebezpečenstvu, keď sa matka príroda postarala o naše zdravie a pripravila nám niekoľko prírodných liečiv?

натуральное слабительное

Prezradíme vám, ako si pripraviť silné preháňadlo v domácich podmienkach. Budete k tomu potrebovať ingrediencie, ktoré máte radi a zároveň nepoškodia váš organizmus. Postup je jednoduchý a výsledok bude zaručený!

натуральное слабительное

Potrebujete

  • 150 g datlí bez kôstok
  • 150 g sliviek
  • 1250 ml vriacej vodyнатуральное слабительное

Postup

Nakrájajte si sušené ovocie na menšie kúsky, vložte ich do vriacej vody a varte ich dovtedy, kým sa vám nevytvorí hustá zmes. Ak chcete, aby bol produkt silnejší, znížte množstvo vody.

Blahoželáme, teraz máte efektívne preháňadlo. Užívajte 1 PL 1x denne. Z uvedeného množstva vám vyjde približne 20 porcií. Zmes môžete pridať do kaše, jogurtu alebo kefíru.

натуральное слабительное

Buďte zdraví a nezabudnite zdieľať tento nápomocný článok aj s vašimi priateľmi na Facebooku!

zdroj:sovkusom.ru

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
  Ak ste sa už aspoň raz vo svojom živote dali na diétu, pravdepodobne ste museli..." />