Speváčka Celine Dion potrebuje naliehavú operáciu! Speváčka zrušila všetky svoje aprílové a májové koncerty

Film Titanic si mnohí z nás pozrú aj niekoľkokrát ročne, ale mám priateľov, ktorí sú pripravení pozerať sa na túto romantickú drámu aj každý deň.

Soundtrack k filmu, ktorý získal Oscar, naspievala kanadská speváčka Celine Dion. Narodila sa do veľkej rodiny, kde mala 13 starších bratov a sestier.

Muzikou sa začala zaoberať už od svojho detstva. Keď mala 12 rokov, stretla sa s hudobným manažérom Reném Angélilom. Ten bol z jej talentu nadmieru nadšený a tak sa pustili do spoločnej spolupráci.

Celine zo začiatku spievala vo svojej rodnej francúzštine. V roku 1988 vyhrala spevácku súťaž Eurovíziu, kde súťažila za Švajčiarsko.

Prvé piesne v anglickom jazyku, ktoré speváčke priniesli správu boli All by Myself a It´s All Coming Back to Me Now. Nemôžeme zabudnúť ani na legendárnu pieseň My Heart Will Go On, ktorá sa stala akýmsi rozpoznávacím znakom speváčky.

 

Pracovný vzťah s Reném sa postupne pretransformoval na romantický a v roku 1994 sa obaja rozhodli zosobášiť v Montreale. Celine sa dlho nedarilo otehotnieť, dokonca podstúpila dve operácie, aby si svoj sen mohla splniť.

V roku 2001 sa im konečne narodil syn Rene-Charles a počas nasledujúcich 9 rokov sa speváčke podarilo priviesť na svet ďalších dvoch synov Eddieho a Nelsona.

Žili si šťastným rodinným životom, až kým jej manžel René nezomrel v januári 2016 na rakovinu. Speváčka si tak musela prejsť náročným obdobím. Podľa jej slov bol René láskou jej života. Situáciu zhoršila aj skutočnosť, že dva dni po smrti manžela zomrel aj jej brat Daniel na to isté ochorenie.

Napriek všetkým nepríjemným udalostiam sa dokázala pozviechať a pokračovať vo svojej tvorbe. Na druhý deň sa mal konať speváčkin koncert v Las Vegas, no nakoniec oznámila jeho zrušenie. Už rok a pol trpela kvôli problémom s uchom. Dovtedy si vystačila s kvapkami, no postupne začali strácať účinnosť.

Speváčka je teda nútená podstúpiť operáciu. Svojim fanúšikom sa ospravedlnila za zrušenie svojej show a peniaze za lístky budú vrátené v plnej výške, ako to uviedli zástupcovia hviezdy.

„V poslednej dobe nemám šťastie…S nedočkavosťou som čakala na tieto koncerty, tak veľmi som sa tešila….Nemôžem tomu uveriť!“ – prezradila speváčka.

Iste, zdravie je vždy dôležitejšie ako práca, koncerty, predstavenia. Celine želáme rýchle zotavenie a skorý návrat na javisko!

 

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Film Titanic si mnohí z nás pozrú aj niekoľkokrát ročne, ale mám priateľov, ktorí sú pripravení..." />