Muž v depresii omylom skontaktoval predajcu cestovín: Odpoveď ženy vás dostane!

Každý z nás má niekedy v živote obdobie, kedy si myslí, že ďalej už jednoducho nemôže a cíti sa beznádejne. Na pacientov s klinickou depresiou môžu podobné časy pôsobiť ešte tisíckrát horšie. Našťastie je svet miesto plné prekvapení a občas nájdeme pomoc a podporu tam, kde by sme to vôbec nečakali. Jednému mužovi v depresii napríklad stačilo ozvať sa cez zákaznícku linku spoločnosti vyrábajúcej cestoviny! 

Neznámy muž trpiaci depresiou prežíval ťažké chvíle a tak sa rozhodol vyhľadať pomoc. Omylom ale skontaktoval číslo, ktoré patrilo spoločnosti vyrábajúce cestoviny. Najskôr sa zdalo, že tým celý rozhovor skončí, skutočnosť bola ale iná.

„Dobrý deň, moje meno je Sarah. Ako vám dnes môžem pomôcť? „Pozdravila najprv pracovníčka. „Ahoj Sarah, bol som len osamelý a v depresii, hľadal som niekoho, s kým by som si mohol porozprávať,“ odpísal jej muž slovami, ktorá žena zrejme nečakala.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt pasta

„To je mi ľúto, sme tu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ale pretože je toto pracovné linka, môžeme hovoriť len o produktoch, „zareagovala zamestnankyňa spoločnosti podľa firemných nariadení. Muž sa však nemienil vzdať tak ľahko a prejavil svoju kreativitu.

„Tak povedzme, že som lasagne s mäsovou omáčkou, ale namiesto toho, aby ma uvarili správne, príliš veľa povinností ma hrozne vytiahli a ja teraz nemôžem urobiť správne vôbec nič. Namiesto toho, aby sa aspoň časť uvarila tak, ako má, všetko skončilo ako chaos po celom pekáči. Dokonca aj tie veci, ktoré normálne upečiem perfektne – kvôli tomu, koľko toho musím urobiť a ako málo mám času. Ako sa stanem opäť tými sebaistými a schopnými lasagnami s mäsovou omáčkou, ktorými som vždy bol? „Vzniesol neznámy muž kuriózne dotaz.

Pracovníčka menom Sarah zareagovala veľmi duchaprítomne a rozhodla sa na hru pristúpiť. „Zdá sa, že tieto lasagne potrebujú opätovnú formulácu. Chyby sa niekedy stávajú, ale toto sa môže napraviť, ak sa lasagne rozhodnú skúsiť to znova. Lasagne sa môžu opraviť, „odpovedala mužovi ďalšou metaforou.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt men in depression

Zákazník na linke potom prišiel s ďalšou existenciálnu otázkou o cestovinách. „Je tu limit na to, koľkokrát sa lasagne môžu pokaziť a skúsiť to znova, než budú proste vyhodené?“ Spýtal sa Sarah. Tej sa nakoniec podarilo ho presvedčiť, aby v sebe prebudil novú nádej a jednoducho to skúsil znova.

„To je ono! Skúste to znova. A ako vždy, budeme tu pre vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni, „napísala mu nakoniec, keď muž prestal vnímať svoje možnosti tak bezvýchodiskovo a súhlasil s tým, že sa ešte nevzdá.

Konverzácia medzi zamestnankyňou a mužom v depresii sa dostala na internet a okamžite očarila rad ľudí. Tí chválili Sarah za jej ochotu a neobyčajný zákaznícky servis, a vyjadrovali svoju podporu aj muži v ťažkej životnej situácii, ktorý sa rozhodol znovu zabojovať.

„Ako niekoho, kto si prechádza tým istým, ma toto prinútilo cítiť sa trošku lepšie,“ napísal napríklad človek s prezývkou KEN2K. „Keby som bol manažér, zvýšil by som tej žene plat. Získala tej spoločnosti fanúšika nadosmrti! „Napísal zase užívateľ maststick.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Každý z nás má niekedy v živote obdobie, kedy si myslí, že ďalej už jednoducho nemôže..." />