Pripravte si cestovné pasy! Zistili sme, kde budú Meghan Markle a princ Harry tráviť svoje medové týždne

Eufória ohľadom svadby Meghan Markle a princa Harryho je pomaly na ústupe. Tým sa to ale nekončí! Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu chystajú novú príležitosť na diskusie.

Pripomenieme, že kvôli blížiacim sa kráľovským udalostiam, boli novomanželia nútení odložiť medové týždne o niečo neskôr. Minulý týždeň sa Meghan a Harry prvýkrát objavili na verejnosti ako manželia, ktorí prišli do Buckinghamského paláca na tradičnú záhradnú slávnosť – Garden Party, ktorú každoročne organizuje princ Charles.

Akú destináciu si teda zvolili na dlho očakávané medové týždne? Výber nebol vôbec jednoduchý…

Pôvodne sa plánovalo, že Megan a Harry strávia medové týždne v Namíbii v uzavretom tábore so všetkým komfortom obklopujúcim africkú divočinu.

Je to celkom logický krok, veď Harry Afriku miluje práve vďaka jej autentickosti. Podľa zdrojov blízkych rodine, sa navrhol plán na skonštruovanie domčeku, ktorý bude postavený ďaleko od akejkoľvek civilizácie. Zdalo by sa, že všetko je už rozhodnuté!

Fanúšikovia kráľovskej rodiny si už rezervovali letenky a ubytovanie, no na poslednú chvíľu sa novomanželský pár rozhodol zmeniť svoje plány…

Tentokrát si Harry s manželkou Meghan vybrali skutočne nádherné miesto. Zvolili si Skalnaté hory v severnej Amerike, bližšie k Meghaninej vlasti!

Párik sa vydá do provincie Alberta, kde strávi istý čas. Potom odídu mimo civilizácie na chatu vo Fairmont Jasper Park Lodge. Pre ich vlastné dobro je dátum začatia medových týždňov kráľovskou rodinou utajovaný.

Pokojné, tiché miesto je u mnohých považované za kráľovský raj. V roku 1983 tu bola aj Alžbeta Bowes Lyon s kráľom Georgeom, a v roku 2005 jej dcéra Alžbeta II s princom Philipom.

Hoci novinári považujú toto miesto za najnudnejšie na celej planéte, Meghan a Harry sú so svojou voľbou spokojní: pokojná, lenivá dovolenka je presne to, čo práve teraz potrebujú!

Ak by ste mali možnosť, aké miesto na Zemi by ste odporučili novomanželom na strávenie ich medových týždňov?

 

zdroj:ofigennom.com

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Eufória ohľadom svadby Meghan Markle a princa Harryho je pomaly na ústupe. Tým sa to ale..." />