Sestry Olsenové už nie sú to, čo kedysi: Prečo po 30-tke vyzerajú na 50?

Každý z nás už určite počul o hereckých dvojičkách Olsenových, ktoré účinkovali v televíznom seriály Plný Dom. Na svojom konte majú mnoho úspešných rolí vo filmoch, kde si spoločne zahrali ako napríklad: Jeden deň v New Yorku, Prázdniny v Paríži či Sestry v Londýne.

Mary-Kate a Ashley Olsenové sa dostali pred obrazovky v čase, keď mali ešte len 9 mesiacov: dostali ponuku do seriálu Plný Dom, kde obe hrali v jednej roli. Seriál im priniesol obrovskú popularitu a po ukončení natáčania mali dvojčatá už 8 rokov.

Jedného dňa sa ich matka rozhodla, že nechce, aby jej dcéry pracovali vo filmovom priemysle, pretože sa obávala, že si ani neužijú svoje vlastné detstvo. Producenti vyriešili tak, že mladým hviezdam zvýšia honorár.

Nasledujúce účinkovanie vo filmoch len upevnili ich titul talentovaných herečiek, čo v roku 2004 vyvrcholilo ocenením hviezdy na Hollywoodskom chodníku slávy. V zápätí sa však rozhodli, že filmovej kariére dajú koniec.

Zamerali sa na tvorbu vlastných módnych značiek. Boli však ostro kritizované zo strany obhájcov zvierat, keďže sa na oblečení nachádzali aj pravá kožušina.

V súčastnosti dvojičky Olsenové vyzerajú omnoho staršie než je ich skutočný vek – dôvodom sú časté škandály a choroby. V roku 2004 sa svet dozvedel, že Ashley bojuje proti mentálnej anorexii, ktorej dôsledky sú viditeľné aj voľným okom: prepadnuté líca a brada.

V roku 2008 sa objavila správa o smrti herca Heatha Ledgera, známeho vďaka svojej roli Jockera vo filme Temný rytier. Mary-Kate bola Heathova priateľka a musela podstúpiť vypočúvanie na polícii. Dôvodom bol nález narkotík v hercovej krvi, bývalá detská hviezda však bola chránená imunitou pred trestným stíhaním a tvrdila, že nevie, ako sa Heath dostal k psychotropným látkam.

Pokiaľ ide o Ashley, v roku 2015 jej diagnostikovali boreliózu. Infekcia spôsobuje bolesť pod kožou aj v kĺboch, a okrem toho má silný vplyv na nervový systém. Po roku sa jej podarilo prekonať toto ochorenie, no aj napriek tomu zanechala následky na jej vzhľade.

Mary-Kate si vzala za manžela Oliviera Sarkozyho, brata bývalého francúzskeho prezidenta Nicolasa Sarkozyho. Jej vyvolený je od nej o 17 rokov starší, kvôli čomu to na prvý pohľad vyzerá, že pri ňom zostarla.

Dvojičky sa zúčastňujú obchodných konferencií, no ich vzhľad už u fanúšikov nevyvoláva toľko rozruchu. Na fotografiách zo súčastnosti majú 32 rokov, myslíte si, že ich vzhľad zodpovedá veku?

zdroj:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Každý z nás už určite počul o hereckých dvojičkách Olsenových, ktoré účinkovali v televíznom seriály Plný..." />