Speváčka Lady Gaga ukázala svoju matku. Pozrite sa na to, ako vyzerá 63-ročná matka kráľovnej šoku!

Lady Gaga si už 10 rokov buduje povesť šokujúcej kráľovnej. Vyzeralo to tak, že šaty z mäsiarstva boli vrcholným prejavom jej excentrickej povahy, no v tomto roku sa na verejnosti objavila s veľmi ženským a prirodzeným vzhľadom.

Ako sa neskôr ukázalo, ide len o dočasnú premenu. Dôvodom je, že v tom čase bola zaneprázdnená nakrúcaním filmu Zrodila sa hviezda (A Star Is Born), ktorý režíroval známy americký herec Bradley Cooper.

Medzi prácou na novom filme a koncertami na pódiách sa jej podarilo zúčastniť sa charitatívnej akcie, kde sa objavila pred fanúšikmi so svojim zvyčajným lookom.

Na každoročnom charitatívnom večierku si 32-ročná speváčka vzala 63-ročnú matku, ktorá ako jej dcéra prekvapila ľudí s úžasným vzhľadom.

Žena vyzerá na svoj vek omnoho mladšie a niet divu, že s jej dcérou si sú tak podobné.

Napriek 30-ročnému rozdielu vyzerajú ako dve najlepšie priateľky!

Lady Gaga po nej zdedila neochvejný šarm a pôvab. Obe majú navyše dokonalý zmysel pre štýl.

Nedávno matka speváčky, Cynthia Germanotta, uverejnila príspevok o detailnejšom vzťahu s jej dcérou. Cynthia, tak ako aj jej matka Ronnie, vychovala jedno dieťa: „Ronnie je úžasná 90-ročná žena. Stále navštevuje fitness centrum a chodí tam častejšie než väčšina ľudí ktorých poznám. Vždy sa s ňou rada poradím. Vďaka nej som tým čím som.“

Podľa 63-ročnej ženy ju jej matka naučila, ako u dieťaťa vypestovať osobitosť, štepiť im lásku k umeniu a kreativite. Naučila sa, ako dieťa podnietiť k úspechu, vzbudiť v ňom túžbu rásť a stať sa lepším človekom.

Je úžasné, keď rodičia pochopia, že dieťa nie je len ich súčasťou, ale aj jedinečnou osobnosťou, ktorej nechávajú slobodu rozhodnúť sa, ako vynaložiť so svojím životom. Nepochybujeme o tom, že Lady Gaga mala šťastie na takúto matku.

Akými princípmi sa vás snažili vychovať vaši rodičia? Praktizujete to aj pri vašich deťoch? Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti aj v komentároch na Facebooku!

zdroj:ofigenno.com

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Lady Gaga si už 10 rokov buduje povesť šokujúcej kráľovnej. Vyzeralo to tak, že šaty z..." />