Eddie Murphy sa stane desaťnásobným oteckom

80.-90.roky boli plné správ a filmov s mužom, ktorý sa stal živým stelesnením pojmu komédia. Áno reč je o slávnom komediálnom hercovi menom Eddie Murphy. V posledných rokoch už o ňom nepočujeme tak veľa, či už sa to týka jeho filmovej kariéry alebo osobného života.

No fanúšikovia žijúci nostalgiou z filmov Policajt z Beverly Hills alebo Doktor Doolittle, majú dôvod na radosť. V médiach sa nedávno objavili informácie, že jeho súčasná priateľka Paige Butcher je tehotná. Pre Eddieho to bude tak v poradí desiaty potomok.

V roku 1988 sa Eddie Murphy stretol s advokátkou Nicole Mitchellovou, prebehla medzi nimi iskra a netrvalo dlho, kým začali viesť spoločný život. Už po 6 mesiacoch sa im narodila dcérka Bria a o dva roky neskôr aj syn Miles.

18.marca 1993 nakoniec usporiadali veľkolepú svadbu, ktorá sa stala jednou z najdrahších v histórii Hollywoodu. Po tom, čo sa im narodili ďalšie tri deti, sa ich manželstvo začalo pomaly rozpadať v základoch. Ani 5 detí nedokázalo zabrániť rozpadu ich vzťahu, ktorý sa nakoniec skončil oficiálnym rozvodom.

Všetky deti zostali žiť so svojou matkou a herec každý mesiac prevádzal na ich účty nemalé sumy peňazí. Je však nepravdepodobné, že sa mu tým podarí zakryť jeho neveru.

Okrem toho má Murphy ďalšie 3 nemanželské deti: Erica s Paulette McNeely a Christiana s Tamarou Hood. Tretie dieťa so speváčkou známej skupiny Spice Girls Melanie Brown zo začiatku nepovažoval za svoje vlastné. Až následné testy DNA spojené so súdnymi ťahanicami potvrdili jeho otcovstvo.

V roku 2008 oddychoval v známej dovolenkovej destinácii na ostrove Bora Bora, kde sa zosobášil s producentkou Tracey Edmonds, no v USA ich manželstvo nebolo uznané za právoplatné. O pár týždňov neskôr sa pár rozhodol pokojne ukončiť svoj vzťah.

Murphy je od roku 2012 vo vzťahu s austrálskou modelkou Paige Butcher, ktorá mu o 4 roky neskôr porodila dcéru. Napriek tomu sa však ešte nerozhodli zosobášiť.

Nedávno sa na internete objavili fotografie Paige, na ktorých je viditeľné, že je opäť v druhom stave. Takto sa herec čoskoro stane otcom desiateho potomka a možno ich to nabudí k tomu, aby ich vzťah uzatvoril ďalším manželstvom.

Eddie Murphy opakovane povedal, že otcovstvo zmenilo jeho pohľad na hereckú kariéru, preto sa teraz chce objavovať len v takých filmoch, ktoré sa nebude hanbiť ukázať svojim deťom. Podľa údajných informácii je v súčastnosti zaneprázdnený natáčaním novej časti Policajta z Beverly Hills.

Aký je váš obľúbený film s Eddiem Murphym?

zdroj:ofigenno.com

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
80.-90.roky boli plné správ a filmov s mužom, ktorý sa stal živým stelesnením pojmu komédia. Áno..." />