155-kilová modelka sa aj navzdory neprajníkov objavila na titulke známeho magazínu

Toto je najplnšia modelka planéty, 33-ročná Tess Holliday, ktorá verí, že pred neprajníkmi nemusí nič skrývať.

155-kilová žena si na svojom instagramovom profile uverejnila obnažené fotografie.

Tu môžete vidieť fotografiu, ktorá vyvolala najväčšiu diskusiu. Mladá žena ju vytvorila v jednom z hotelov v New Yorku.

Mimochodom, modelka nemala nikdy komplexy kvôli svojej postave, práve naopak, čoraz častejšie nachádza dôvody na to, aby ukázala, že svoje telo miluje.

Tess je ochotná inšpirovať ľudí či už to je v oblečení, alebo bez neho. S určitosťou vieme povedať, že ide o jednu z mála Američaniek, ktorá verí v pozitívny prístup k vlastnému telu.

Nie je to tak dávno, čo sa objavila na obálke známeho časopisu Cosmopolita. Išlo o akúsi revolúciu vo svete fotomodelingu, keďže predtým sme na titulkách mohli vidieť len výlučne štíhle modelky.

Olej do ohňa pridal aj samotná redakcia magazínu, ktorá k fotografii pridala titulok: „Chce, aby jej neprajníci pobozkali riť.“

Mnohí ľudia sú však presvedčení, že takéto fotografovanie a správanie je len šírenie zlého životného štýlu.

„Polovica sveta trpí obezitou a Cosmopolitan sa rozhodol dať túto modelku na titulku magazínu! Považujú to za pozitívny postoj k vlastnému telu! Nechcite ma rozosmiať! Tučné modelky nie sú o nič menej nebezpečné, ako tie štíhle,“ komentoval svoje rozhorčenie britský novinár a moderátor Piers Morgan.

No Tess nezaujíma kritika jej neprajníkov – aj naďalej sa fotí a teší svojich fanúšikov na sociálnych sieťach. Na internete sa jej podarilo vybudovať pomerne veľkú popularitu za veľmi krátky čas. Len na samotnej sieti Instagram má cez 1,7 milióna fanúšikov.

Modelka je okrem fotografovania známa aj tým, že navštevuje módne prehliadky, a sama predvádza rôzne modely šiat.

Pravdepodobne ste sa zamýšľali aj nad jej osobným životom, však?

Ten je úplne v poriadku! Má dve deti a milujúceho manžela Nicka Hollidaya, austrálskeho fotografa.

Párik sa zosobášil pred 3 rokmi. Staršieho syna porodila keď mala 20 rokov. Jeho otcom je jej bývalý partner, no odvtedy sa s ním ani ona a ani jej syn nevideli.

Všetky časti jej tela, vrátane stehien s hrúbkou 130 cm a pozadím pokrytým celulitídou, sa stali predmetom nekonečných, občas aj divokých diskusií.

„Mnohí muži sú v roztržení z môjho tela a sexuality! Avšak väčšina ľudí ma okamžite zaškatuľkuje,“ hovorí Tess.

Modelka však nemala vždy takéto vysoké sebavedomie. V rodnom meste často trpela šikanovaním od svojich rovesníkov, čo bol dôvod, prečo sa raz rozhodla vykašľať na školu.

Už od detstva sa snažila stať modelkou a tak navštevovala mnoho rôznych agentúr. Všade ju však odmietli, no nebolo to kvôli jej postave s krivkami, ale kvôli výške – merala 165 cm.

Aj napriek všetkému sa jej podarilo dosiahnuť to, po čom vždy túžila.

„Znepokojuje vás to, že taká tlstá žena ako ja kráča po tomto svete? Moje telo mi prináša obrovské peniaze a mne a môjmu mužovi potešenie. Považujete ma za nočnú moru? Kašlem na to! Ak by mal niekto odísť, tak ste to vy!“

Čo si o tejto žene myslíte vy? Podeľte sa s nami o vaše názory aj v komentároch na Facebooku!

 

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Toto je „najplnšia„ modelka planéty, 33-ročná Tess Holliday, ktorá verí, že pred neprajníkmi nemusí nič skrývať...." />