A odvtedy je medzi vami neviditeľné a silné puto.

Vedeli ste, že deti si sami vyberajú svojich rodičov? Áno, aj váš syn si vybral vás, spojil svoju dušu s vašou, píše portál Entérate de algo. Pred narodením duše budúcich detí zažívajú to, čo si neskôr nepamätajú, ale spojenie s matkou vzniká pred narodením a duše ostávajú navždy spojené.

Táto výpoveď matky svojmu synovi chytí každého za srdce!

„Je pre mňa ťažké popísať slovami všetky emócie a pocity, ktoré som zažila, vediac, že ​​si sa objavil v bruchu. Vyrastieš tak rýchlo, pozeráš sa na svet nevinným pohľadom a každý deň objavuješ nové tajomstvá tohto sveta.

No nerastieš sám – ja rastiem spolu s tebou a rozvíjam sa ako matka.

A chcem, aby si vedel, že cieľom v živote nie je len šťastie. Budeš šťastný aj smutný, do života ti vstúpia rôzni ľudia – dobrí aj zlí, ale rozhodni sa sám, koho pustíš do svojho života. Ale nechaj každú chvíľu naplniť pozitívnym zmyslom, aby si žil pre dnešok, a nie pre nádej v lepší zajtrajšok.

Nestrácaj čas nad tým, čo ničí tvoj svet. Rob to, čo tvoju dušu napĺňa a ostatné príde.

Nezáleží na ničom ani na nikom, pretože všetku silu máš sám v sebe.

 

Buď dobromyseľný a aj tvoj život bude taký. To, čo máš vo svojej mysli sa stane súčasťou teba, a to nielen v myslení, ale aj v skutočnosti. Z času na čas si vychutnaj ticho a počúvaj svoju vnútorný hlas. To ti pomôže objasniť akékoľvek pochybnosti, ktoré máš.

Buď vďačný, to je najlepší uhol, cez ktorý sa môžeš pozrieť na život, a čím viac budeš vďačný, tým viac dostaneš.

Láska spája tých, ktorí sa navzájom milujú na veky. Ľúbim ťa bez akýchkoľvek požiadaviek a podmienok, bez ohľadu na to, čo robíš alebo čo nerobíš. Budem naveky vďačná životu za to, že mi dal príležitosť stať sa tvojou matkou.

Vážim si a rešpektujem náš vzťah … ten, ktorý pochádza z najhlbších hlbín našich duší.

Nepopieram, že je lákavé chrániť ťa pred všetkým, čo by ti mohlo ublížiť. Ale bude ťa to obmedzovať, okrádať ťa to o skúsenosti, a ak si si ma vybral, aby som ťa priviedla na svet, potom to najlepšie, čo môžem urobiť, je milovať, podporovať a rešpektovať ťa. Nie som tu, aby som si prešla tvoju cestu namiesto teba, len ťa sprevádzam.

Ďakujem za to, že si bol mojou súčasťou, drahý syn. Môj život sa stal nádherným, keď si sa v ňom objavili. Odpusť mi moje chyby, snažila som sa, ako som mohla! Chcela by som s tebou osláviť oveľa viac narodenín, vidieť ťa a tešiť sa s tebou každý deň! „

Čo by ste vy povedali svojmu synovi?

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Vedeli ste, že deti si sami vyberajú svojich rodičov? Áno, aj váš syn si vybral vás,..." />