Toto video vás dojme k slzám. Dojímavý príbeh malej plačúcej opičky, ktorá objíma telo svojej mŕtvej matky.

 

Toto video koluje celým internetom. Dojímavý obraz malej plačúcej opičky, ktorá trúchli nad mŕtvým telom svoj mamy je niečo, čo nám ukazuje nekonečnú zvieraciu lásku. Dovolíme si tvrdiť, že ani niektorí ľudia netrúchlia pri strate svojho blízkeho tak ako ona.

Táto mala opička je celá pokrytá krvou svojej mamy. Toto video vzniklo v indickom štáte Uttarpradéš. Ak si myslíte, že toto nešťastie bolo spôsobené pytliakmi, tak sa mýlite. Túto tragédiu pravdepodobne spôsobila nešťastná náhoda, kedy opicu zrazilo auto.

Pozrite si toto video, ktorá vám ukáže, že aj zvieratá cítia lásku podobne ako ľudia.

Indovia  ich nenechali len tak, pretože nechceli, aby malá opička skončila sama blízko mesta, kde ju môže postihnúť rovnaký osud. Na miesto prisli ľudia z vládneho úradu lesného hospodárstva a malú opičku odviezli do bezpečia, kde o ňu bude podľa ich slov dobre postarané. Jej mŕtvu mamu miestni ľudia pochovali podľa tradícií, ktoré hovoria že opice sú potomkovia boha Hanumana a preto si ich majú vážiť rovnako ako ľudí.

Dúfame, že malá opička bude vyrastať medzi svojimi, medzi inými opicami a budú jej zabezpečené dostatočne dobré podmienky na život.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
  Toto video koluje celým internetom. Dojímavý obraz malej plačúcej opičky, ktorá trúchli nad mŕtvým telom..." />