Na Slovensko mieria tisícky migrantov! Budú doslova všade okolo nás pri našom bývaní

Na naše územie mieri niekoľko tisícok migrantov. Chcú žiť vedľa nás a založiť si tu rodiny, dovoľme im to. Tak znie na prvý pohľad protiimigrantská kampaň, no jedná sa o celoplošnú kampaň za záchranu a obnovu vtákov, na ktorú aktuálnym a dôvtipným spôsobom upozorňuje Bratislavské regionálne ochranárske združenie.

Bratislavské regionálne ochranárske združenie sa ochrane prírody Podunajska, západného Slovenska, ako aj celoplošnej záchrane a obnove hniezdisk vybraných druhov vtákov (bocian čierny, orliak morský, dážďovník tmavý) venuje aktívne už 22 rokov. Aj vďaka dobrovoľníkom sa im každoročne darí zachraňovať ohrozené, prípadne vážne poškodené biotopy.

Privítajte s nami migrantov!

Privítajte s nami migrantov!Podporte ich vašimi 2% z daní: https://broz.sk/ako-sa-zapojit-2/podporte-nas/darujte-2/

Gepostet von BROZ (Bratislavské regionálne ochranárske združenie) am Donnerstag, 4. April 2019

2-3 % pre ochranu prírody

„Fyzické osoby poukazujú v roku 2019 2 % z dane, dobrovoľníci môžu poukázať až 3 % z dane! – Ak chcete poukázať 3 % z dane, povinnou prílohou k Vyhláseniu a Potvrdeniu o zaplatení dane (u zamestnancov), resp. k daňovému priznaniu (ak si sami podávate daňové priznanie), je aj Potvrdenie o odpracovaní minimálne 40 hodín dobrovoľníckej činnosti. Toto potvrdenie našim dobrovoľníkom radi vystavíme – kontaktujte nás na adrese broz@broz.sk,” uvádza združenie na svojom portáli.

„Podporte nás a zapojte sa s nami do ochrany prírody –

podieľajte sa s nami na ochranárskych opatreniach a sledujte s nami konkrétne výsledky obnovy biotopov, výsadbu stromov, revitalizáciu mokradí a sprietočnenie dunajských ramien! Za Vaše 2-3 % Vám ďakujeme!”

Ak chcete vedieť viac o systéme poukázania 2 (3) %, kliknite na stránku www.rozhodni.sk.

zdroj: klocher.sk 

 

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Na naše územie mieri niekoľko tisícok migrantov. Chcú žiť vedľa nás a založiť si tu rodiny,..." />