Keanu Reeves neobjíma ženy, ktoré sa s ním fotia? Aký ma na to dôvod?

54-ročný Keanu Reeves si už dávno získal reputáciu hlavného dobráka a hollywoodskeho gentlemana. Fanúšikovia a ľudia v jeho blízkosti hovoria o ňom ako o slušnom, zdvorilom človeku, ktorý sa vždy drží nohami na zemi.

View this post on Instagram

#KeanuReeves

A post shared by Keanu Reeves 🇨🇦 (@keanu.charles.reeves) on

Herec je k svojim fanúšikom vždy priateľský, nemá problém ponúknuť pomoc cudzincom či dokonca uvoľniť miesto ženám v metre.

Fan fails to take a selfie, but Keanu is kind enough to give her a second chance from KeanuBeingAwesome

Okrem toho, herec daruje milióny na charitu a delí sa o svoje honoráre so svojimi kolegami na pľaci.

Keanu sa teší, že sa môže fotografovať so svojimi fanúšikmi, a takmer na každej z týchto fotografií je jeden malý detail, akýsi druh tradície, ktorú sa herec neodvažuje porušiť. Na žiadnej fotografii si nedovolí dotknúť sa neznámych ľudí a jeho ruky zvyčajne „zamrznú“ vo vzduchu za chrbtom žien.

View this post on Instagram

#explorepage #keanureeves

A post shared by Mr StEaL yO mEmEs (@meme_the_worldd) on

Dokonca aj v prípade jeho hviezdnych kolegýň sa nesnaží objať ich pás.

Prečo si herec neustále udržuje tento podivný odstup a nedotýka sa žiadnej ženy? Podľa jednej z teórií, Keanu jednoducho rešpektuje osobný priestor iných ľudí a preto sa neodváži pristúpiť k fyzickému kontaktu. Je tiež možné, že týmto spôsobom sa snaží vyhnúť prípadným obvineniam z obťažovania.

View this post on Instagram

Las imágenes del actor con mujeres en las que evita todo contacto físico En los últimos días Keanu Reeves fue protagonista en Twitter después de que un usuario notara un extraña actitud que toma el protagonista de las sagas de Matrix y John Wick cuando es abordado por sus fanáticas: cuando le toman fotografías con mujeres, nunca las toca. Un tuit del usuario Kemoy Lindsay, que muestra una serie de fotos en las que el famoso actor posa con diferentes mujeres, se viralizó en las redes sociales. El actor simula que rodea con su brazo la espalda de la mujer, pero no llega a establecer contacto físico con ella. En todas esas imágenes, aunque se acerque a ellas, Reeves jamás las toca, independientemente de que se trate de una fan o de alguna celebridad. By Infobae #keanureeves #EEUU #Actor #hollywood #Mujeres #NoticiaMundial #Infored_Bolivia

A post shared by InfoRed (@infored_bolivia) on

Keď si hercovi fanúšikovia začnú myslieť, že ho už nie je možné milovať a rešpektovať ešte viac, dá im na to nový dôvod!

Súhlasíte s tým, že tento zvyk hviezdy Matrixu je spôsobený rešpektom k ženám? Podeľte sa o svoj názor v komentároch na Facebooku!

 

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
54-ročný Keanu Reeves si už dávno získal reputáciu hlavného dobráka a hollywoodskeho gentlemana. Fanúšikovia a ľudia..." />