Hviezda zo SuperStar – Martina Schindlerová vydala letný hit, ktorý roztancuje aj vás.

Množstvo slávnych súťažiacich, po ukončení speváckej talentovej šou SuperStar, navždy opustí spevácke pódia a ľudia na nich ľahko zabudnú. Aj napriek tomu, že Martina Schindlerová si dala niekoľkoročnú pauzu od verejného vystupovania, ľudia na ňu nezabudli a tento rok prichádza na trh s novým vydareným letným hitom, ktorý sa vám určite zapáči.

Martina Schindlerová sa v súťaži Slovensko hľadá SuperStar umiestnila na nešťastnom druhom mieste. Víťazstvo prvej série tejto šou jej uniklo len o vlások. Jej talent je nepopierateľný, no pri dvoch vyrastajúcich deťoch musel isť bokom. Po siedmych rokoch od svojej prvej veľkej popularity vytvorila letnú ľúbostnú pieseň s názvom Radšej mi chýbaj.

Podľa viacerých zdrojov je táto pieseň jej dielom a dokonca si k nej vytvorila sama aj text. Pri tvorbe jej však pomáhal jej kolega z rovnakej súťaže Miro Jaroš.

Neváhajte a pieseň si vypočuje. krásny rytmus dopĺňa nádherný videoklip, ktorý prinesie letnú atmosféru aj do vašich obývačiek.

https://refresher.sk/66931-Hviezda-prvej-SuperStar-je-po-7-rokoch-spat-Martina-Schindlerova-sa-uchadza-o-letny-radiovy-hit-pomahal-jej-Miro-Jaros?fbclid=IwAR1rW872M0u9iwxZvzMWwNTIrv6MjfYyL5iqvmHhSVkL60Fd4r7qYNAw-w4

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Množstvo slávnych súťažiacich, po ukončení speváckej talentovej šou SuperStar, navždy opustí spevácke pódia a ľudia na..." />