Mirka z nákupných maniačok predviedla dokonalý outfit. Mala najkrajšie outfity

V jojkárskej, veľmi populárnej relácií Nákupné maniačky sa vystriedalo mnoho sympatickým žien, no na niektoré z nich si ľudia pamätajú veľmi dobre aj teraz. Jednou z nich bola aj Mirka, ktorá počas šou predviedla nádherné outfity. Najnovšie sme ju mohli vidieť na Bratislavských módnych dňoch, kde okrem nej boli aj iné ženy slovenského šoubiznisu, ktoré na podobných akciách pravidelne vidíme.

Ako vždy sa Mirka predviedla vo výraznom, no o to dokonalejšom outfite, v ktorom vynikol jej cit pre módu. Pri pohľade na Mirku jej museli všetky ženy závidieť, pretože jej originálne kúsky stáli za to.

Zdroj: Instagram/mirislobodnikova

Mirka sa k svojmu outfitu vyjadrila: „Ja sa vždy stylujem výhradne vždy sama, keďže móda a celkový fashion look, vrátane účesu a líčenia, je moja vášeň. Inšpirovala som sa hlavne trendmi vo farbách doplnenými mojim všeobecným záujmom zaujať kombináciou materiálov a štýlom. Aj ked‘ sa v tejto kombinácii môže zdať, že ide o komplet, bol však vyskladaný z pánskej košelea dámskych teplákov a lodičiek , čo je v mojich outfitoch obvyklý jav.“

 

 

 

zdroj: prezenu.sk

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
V jojkárskej, veľmi populárnej relácií Nákupné maniačky sa vystriedalo mnoho sympatickým žien, no na niektoré z..." />