Postupujte podľa týchto tipov a všimnete si zmeny každý deň! Schudnite bez námahy

Všetci chceme tak krásnu postavu ako Halle Berry a Scarlett Johansson, ale nie celá príroda dala také telo a nie každý má čas trénovať v telocvični. Trápiť sa aj diéty, nejako to nemáte. Čo mám robiť?

Odborníci už dlho trvajú na tom, že tvrdé diéty sú relikviou minulosti. Nielenže zle poškodzujú nervy, ale aj vyčerpávajú telo. Hladová prestávka prestala byť trendom „stále stráca váhu“. Ak ich chcete nahradiť, prišli jednoduché a celkom pekné spôsoby, ako schudnúť.

Za predpokladu, že ich presne dodržiavajú, jednoducho pomáhajú zbaviť sa nadmernej hmotnosti. Hlavnou vecou nie je zabudnúť na malé tajomstvá „lenivého úbytku hmotnosti“ a praktizovať ich každý deň.

Ako schudnúť rýchlo a ľahko bez diét

 

  • Voda

 

Najbežnejšia voda, ako sa ukazuje, je najlepším pomocníkom pre tých, ktorí chcú schudnúť. Pred každým jedlom sa odporúča vypiť asi 300 ml teplej vody – toto sa stane akýmsi „podvodom“ pre mozog.

Faktom je, že zmáčanie kvapaliny rýchlo zaplní takmer celý objem žalúdka, po ktorom dostane mozog informácie o sýtosti a pocit hladu je zastavený súčasne. V dôsledku toho sa vaše porcie môžu znížiť na polovicu, alebo dokonca trikrát. voda

Mnoho ľudí zabudne piť vodu, tak umiestnite do počítača pohár vody alebo nastavte budík na vašom mobilnom telefóne tak, aby to urobil každých pár hodín dúšok vody. Tiež nezabudnite piť pohár vody 20 minút pred každým jedlom.

 

  • Zdravý spánok

 

Hmotnosť závisí od chuti do jedla a chuť do jedla – o celkovom stave tela. Organizmus reaguje na zvýšenú únavu veľmi prudko, až k tomu, že nás prináša do stavu anorexie alebo späť k bulímii. Keď je telo vyčerpané, nerozumie tomu, koľko skutočne potrebuje jedla. snívať

Preto človek môže mať buď pocit hladu (čo vedie k väčšiemu vyčerpaniu), alebo pocit nasýtenia. Dôsledkom toho, ako viete, bude súbor nadmernej hmotnosti.

 

  • Žuvačka

 

Zaujímavosťou je, že je celkom možné schudnúť žuvačkou. Žuvačka pomáha schudnúť, uvažujú vedci z USA. Podľa ich názoru používanie žuvacej gumy umožňuje diéterom urýchliť proces straty hmotnosti a zbaviť sa hladu hladov.

guma  

Vysvetlenie je pomerne jednoduché: proces žuvania, pretože klame mozog a núti ho zablokovať pocit hladu. Znižuje sa chuť do jedla a zvyšné kilogramy odchádzajú.

 

  • Masáž

 

Jeden z najcitlivejších systémov ľudského tela je lymfatický. V priebehu rokov sa telo unavuje a nesprávna strava a zlá ekológia neprispieva k zachovaniu svojho zdravia, dochádza k nadmernej hmotnosti. To často vedie k porušovaniu lymfatického toku.

masáž

Preto ľudia so zníženou imunitou, metabolická porucha náchylná na tuk a opuch, lekári veľmi odporúčajú lymfodrenážnu masáž tela, čo naozaj pomáha stať sa štíhlejším.

 

  • Brokolica alebo zázvor

 

Pridajte tieto potraviny do jedla, pomôžu urýchliť metabolizmus a schudnúť. Zázvor tiež pomôže kontrolovať úzkosť a zníži túžbu niečo žuť.

  1. Teplo pre spaľovanie tuku

Môžete použiť horúce kompresie na problémové oblasti tela a ponechať tam, kým sa ochladí. Môžete tiež použiť vysúšač vlasov, dá rovnaké výsledky. Buďte opatrní, neopáľte sa!

 

  • Kontrastná sprcha

 

Zvyčajne sú problémy s tukom spojené s metabolizmom. V priebehu rokov sa metabolizmus spomaľuje a každé jedlo má tendenciu byť uložené v časti tela. Aby sa urýchlil metabolizmus, už boli vynájdené mnohé spôsoby a jedným z hlavných je kontrastná sprcha.

Variabilné umiestnenie teplej a studenej vody ovplyvňuje cirkuláciu krvi a v dôsledku toho urýchľuje metabolizmus. Výsledkom je, že zjedená večera prináša len príjemný pocit nasýtenia a nezmení sa na pár kilogramov.

 

  • Malé porcie

 

Práve túto metódu odporúčajú vedci na Cornellskej univerzite. Podľa ich názoru, s miernym poklesom množstva jedla, človek môže stratiť 11 kilogramov ročne. Samozrejme, to neznamená, že odstránením troch kusov z časti hranolčekov môžete ľahko schudnúť, znížiť množstvo jedla na večeri ešte potrebujete o niečo viac.

Nebojte sa zostať hladní: ľudský mozog je usporiadaný tak, aby všetko, čo „vidí“ na tanieri, bolo vnímané ako potrebný objem na spotrebu. Ak je dávka mierne znížená, pocit nasýtenia, povedali vedci, sa nezmení. Skúste to!

 

  • Úsmev

 

Možno je to najjednoduchší spôsob, ako schudnúť. Usmievajte sa častejšie! Dobrá nálada výrazne ovplyvňuje chudnutie. S depresiou v tele sa zvyšuje produkcia stresového hormónu – kortizolu, z ktorého sa dospelo k záveru: je čas na zásobu tuku.

Aj kortizol trpí artériami, na ktorých sa usadzuje vnútorný tuk. Smiech, dokonca do určitej miery, môže nahradiť telesnú výchovu, pretože usmiaty človek vyčerpá veľa kyslíka, čo stimuluje prácu srdca a cirkuláciu krvi v tele.

Chudnúť bez námahy – sen každej ženy. Ako môžete vidieť, chudnutie nie je tak ťažké, aj keď ste strašne leniví. Zdieľajte tieto informácie so svojimi priateľmi, pretože čoskoro je jar, čas tepla a krátkych sukní, takže sa postarajte o vašu postavu.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Všetci chceme tak krásnu postavu ako Halle Berry a Scarlett Johansson, ale nie celá príroda dala..." />