Zakrývate svoje nedostatky prostredníctvom peňazí? Stačilo! Skutočná žena ich nepotrebuje, radšej…

Potrebujú len peniaze!“ – jednomyseľné vyjadrenie mnohých mužov. Vždy ma zaujímalo, prečo sa u mužov rodí takýto názor na ženy. Alebo je to tak, že to povedal jeden a tí ostatní to len opakujú v prípade, že sa ich žena rozhodne opustiť kvôli inému? Tak či onak, rozhodli sme sa prísť veci na koreň, pretože tento výrok je blízko podobný tomu o tom, ako muži chcú len sex a mladé ženy…

Skutočná žena nepotrebuje od muža jeho peniaze. To, čo naozaj potrebuje, sa dozviete v nasledujúcom článku!

Začnime najdôležitejšou vecou – skutočná žena hľadá u muža oporu. To neznamená, že keď sa s ním stretne, zavesí sa mu okolo krku a zvesí nohy. Aj ona sa bude chcieť venovať vlastnému rozvoju, budovať si kariéru … Ale je dôležité, aby ste ju podporili vo všetkých zložitých životných situáciách a dovolili jej, aby sa mohla cítiť ako žena. Dôvera v budúcnosť je nutnosťou, pretože práve táto žena porodí vaše dieťa a pokúsi sa vytvoriť doma útulnú, pohodovú atmosféru, ktorú potrebuje každá spokojná rodina.

что нужно женщине

Áno, môžete jej dať auto, kúpiť luxusný byt v luxusnej štvrti, dať jej prístup k všetkým účtom, podarovať jej 7 kožuchov… To však nikdy neocení, ak jej nevenujete svoj čas. V našom bláznivom svete sa stal čas najcennejším a najpríjemnejším darom pre akéhokoľvek človeka. Normálna žena sa nestará o drahé vecičky a darčeky, ak vo svojom živote nemôže pocítiť prítomnosť muža.

Ak to nedostane, muž sa bude s prekvapením sťažovať svojím priateľom, že z neho žena „vycicala“ všetko čo mohla, a ušla. Dôvodom však nie sú vaše peniaze a majetky, ale to, že ste jej nevenovali žiaden čas. Práve čas je tou komoditou, ktorá sa nedá predať ani kúpiť. Len vzájomné spolunažívanie dokáže naplniť váš život láskou, radosťou a spokojnosťou – momenty, vďaka ktorým sa oplatí žiť.

залог счастливых отношений

Čas je neoceniteľný a preto každý človek by mal vedieť, aké dôležité je stráviť ho s blízkymi a rodinou. Ak aj v živote existuje voľba medzi peniazmi a časom, ona si vždy vyberie tú druhú možnosť. Koniec koncov, to, čo spája ľudí je láska, vzájomný rešpekt, dôvera a spoločné záujmy, nie kadejaké papiere.

выражение мужской любви

Pre ženu je vaša pozornosť mimoriadne dôležitá. Áno, môžete namietať, že nič nedocielite a nedosiahnete, ak sa budete celý svoj čas venovať svojej druhej polovičke. Nikto tu ale nehovorí o 24 hodinách 7 dní v týždni. Úplne postačí, ak si niekam zájdete cez víkend na večeru alebo si nájdete čas na konverzáciu pri pohári vínka alebo šálke čaju. Absencia či nedostatok týchto okamihov spôsobuje to, že sa žena začne cítiť prázdna, osamotená a vzťah s partnerom sa stane jedným veľkým otáznikom.

Samozrejme, peniaze môžu vyriešiť mnohé problémy a zaobstarať ľuďom kopu šťastných zážitkov. Nič však nemôže nahradiť pocit intimity lepšie ako obyčajný ľudský dotyk. Koniec koncov, najdôležitejšia je práve vaša láska. To je to, kvôli čomu sa tešíte na návrat domov, to, ako sa spolu ráno prebúdzate a večer zaspávate jeden vedľa druhého. Je teda úplne jedno, či jej podarujete prsteň s obrovským diamantom väčším ako susedova čivava alebo malý krúžok.

выражение мужской любви

Je možné, že na začiatku vášho vzťahu bude s podobnými darmi spokojná a nič jej nebude chýbať. No ak takto vydržíte jeden či dva roky, skôr či neskôr začne prejavovať nespokojnosť. Týka sa to najmä žien, ktoré chcú od vzťahu viac ako len drahé darčeky a víkendový pobyt na Bora Bora.

Či už tomu veríte alebo nie, existujú ženy, ktoré vedia žiť bez obrovských súm na kreditnej karte s vedomím, ako by si s nimi mohli užívať svoj život. Skutočná žena nechce mať vzťah, v ktorom vzájomná láska nehrá žiadnu rolu.

женское счастье

Milujte sa a buďte šťastní! Zdieľajte tento zaujímavý článok o vzťahoch medzi mužom a ženou aj s vašimi priateľmi na sociálnej sieti.

zdroj:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
„Potrebujú len peniaze!“ – jednomyseľné vyjadrenie mnohých mužov. Vždy ma zaujímalo, prečo sa u mužov rodí..." />