Smutní rodičia chceli mať fotku svojej mŕtvej dcérky bez hadičiek, ľudia z celého sveta im začali posielať upravené fotky

Smrť dieťaťa je pre rodiča veľmi smutná udalosť, ktorá ho úplne zasiahne. Vtedy si asi každý rodič kladie otázku, prečo práve ja? Hrdým rodičom sa narodila krásna dcérka, ktorá mala hneď po narodení zdravotné problémy pečene. Keď mala len 6-týždňov jej malé telíčko prehralo osudový boj a dievčatko odišlo na druhý svet. O to smutnejší bol fakt, že rodičia nemali žiadnu fotku dievčatka, z ktorej by z nej  netrčali hadičky. Normálnu fotku bez hadičiek nemali, bola s nimi už od narodenia. Rodičia ale chceli mať na svoj malý poklad peknú spomienku bez trčiacich hadičiek.

Otec poprosil ľudí na internete, či by mu nepomohli odstrániť z jeho fotky hadičky. Odkaz znel takto.

Moja dcérka zomrela len nedávno po veľmi veľkom boji v detskej nemocnici. Vzhľadom na to, že bola celý čas v nemocnici pripútaná na hadičky, sme nemali možnosť ju vidieť bez nich. Môže mi ich niekto prosím vás odstrániť z fotografie?

 

Ľudí táto prosba okamžite dojala a začali mu posielať desiatky upravených fotiek a ich príbeh koloval aj medzi ľuďmi, ktorí nemajú s grafickými programami žiadne skúsenosti. Smútiaci otec a jeho manželka boli z tejto pomoci veľmi dojatý a vďační, koľko sa našlo dobrých ľudí ochotných pomôcť.  Dokonca sa našli aj ľudia, ktorí nikdy nič v počítači neupravili a skúšali to aj oni aby pomohli. Ľudská pomoc nepozná hranice, keď ide o správnu vec. Pozrite sa na niekoľko týchto koláži.

Originálna fotka

Nathen Steffel | Reddit

Koláže

Boli aj takí, ktorí mu ju nakreslili

Hrdý otec so svojou dcérkou keď mala jeden mesiac

Mamička a jej dcérka, ktorá svoj boj prehrala….

Rodina so svojimi synmi.

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Smrť dieťaťa je pre rodiča veľmi smutná udalosť, ktorá ho úplne zasiahne. Vtedy si asi každý..." />