Mladá študentka si zarába na živobytie trávením času so STARŠÍMI mužmi. Má to ale dôvod…

Olivia Mišiak trávila svoju mladosť medzi stenami z jednej univerzít v Krakove, no prišiel moment, kedy si uvedomila, že to nie je nič pre ňu. Rozhodla sa teda odísť do Dánska za lepším životom. Tam sa zoznámila a začala stretávať s 54-ročným spisovateľom.

Prežili spolu množstvo príjemných chvíľ. Nový priateľ jej otvoril nové možnosti v podobe luxusu a cestovania. Po čase však v ich vzťahu nastal zvrat, kedy ju jej vyvolený obvinil z nevery a vyhodil ju z domu.

Bez peňazí a miesta na bývanie začala rozmýšľať o tom, že sa vráti naspäť domov do rodného Krakova. Nakoniec pristúpila k tomu, že si nájde prácu a poučí sa z minulosti. Od malých zamestnaní sa prepracovala k tomu najhlavnejšiemu: stretávanie a trávenie času so staršími mužmi, ktorí boli pri peniazoch.

Neponúkam sa neznámym mužom. Ponúkam svoju spoločnosť a čas. Za to si neberiem ani cent. Niekedy sa to zvrtne k intímnostiam, hoci len zriedkavo. Vo väčšine prípadov sa obídem aj bez toho,“ prezradila v jednom rozhovore pre poľskú televíziu.

Vďaka svojmu spôsobu života sa Olivia mohla opäť tešiť bezstarostnému životu, cestovaniu a tráveniu času so zaujímavými ľuďmi. Podarilo sa jej navštíviť Dubaj, Thajsko, Kambodžu či Švajčiarsko.

Peniaze mi neprinášajú šťastie. Najdôležitejšie sú zážitky a skúsenosti,“ dievča obraňuje svoje povolanie. Je presvedčená o tom, že to nie je poskytovanie sexuálnych služieb , ale len spôsob života, ktorý si sama vybrala…

Na otázku, prečo si nenašla slušnú prácu, odpovedala: „Kto by chcel pracovať ako krajčírka alebo pokladník v obchode, ak vás môžu zabezpečiť solventní muži…“

Po niekoľkých mesiacov práce na internetovej zoznamke sa opäť stretla s 54-ročným spisovateľom. Vytvorili si vzťah založený na rôznych pravidlách, ktoré nedovoľovali žiarlivosti či iným pocitom stáť v ceste pri túžbe experimentovať.

Gerontofília – sexuálna túžba k starým ľuďom, je už dlho zaznamenaným pojmom u psychológov. Ak to mladej žene prináša uspokojenie a peniaze na živobytie, nikto nemá právo na to, aby ju súdil…

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Mladá študentka si zarába na živobytie trávením času so STARŠÍMI mužmi. Má to ale dôvod…”