Pri Žiline sa nachádza hojdačka, ktorá je vo výške 30 metrov. Navštíviť ju môžeš hneď teraz

Fantastický výhľad a skvelé zážitky môžete zažiť kdekoľvek, no k tomu aj adrenalín, to už sa kdekoľvek nedá. Hojdačka vo výške 30 metrov pri Žiline je nová atrakcia pre všetkých milovníkov adrenalínu!

Ak máte radi nádherné fotografie a skvelé výhľady, neváhajte a vyberte sa do lesa pri Žiline. Okrem skvelého zážitku, uvidíte aj hrad a užijete si plno zábavy.

Ak ste ešte nezačali turistickú sezónu, odporúčame zahájiť ju práve pri Skalke v dedinke Lietavská Svinná – Babkov neďaleko Žiliny. Na vrchole tejto turistickej prechádzky sa nachádza fantastická adrenalínová hojdačka populárna nielen medzi mladými ľuďmi.

Z 30 metrovej hojdačky si naplno môžete užiť aj pohľad na Lietavský hrad. K hojdačke vedú dokonca aj značené turistické trasy z Rajeckých Teplíc.

Life is like riding a swing, you hold to it tight and start moving, you go high and low, when you’re up you know you will get low and when you’re at your low you push harder to get up, and sometimes you need a push from someone to take you up.

Zveřejnil(a) Ben Red dne 29. duben 2018

#lietavskasvinna #skalkypramen ❤️👌😊

A post shared by Denisa Kocmundová (@den_den77) on

😰 #hojdačka #lietavskasvinna #panorama

A post shared by Natalia Cibikova (@cibickaa_natally) on

zdroj:refresher.sk 

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Fantastický výhľad a skvelé zážitky môžete zažiť kdekoľvek, no k tomu aj adrenalín, to už sa..." />