Seriál Milenky sa vracia v podobe celovečerného filmu! Máte sa naozaj na čo tešiť

Veľmi obľúbený seriál Milenky, sa vracia do kín v zaujímavom šteklivom formáte. Kto si tento seriál obľúbil, určite nebude ľutovať.

Jakub Kroner, režisér tohoto serálu môže byť naozaj spokojný. Do jedného seriálu dokázal spojiť herecné legendy ako Táňu Pauhofovú, Gabrielu Marcinkovú, Antóniu Liškovú a Zuzanu Norisovú. Aj ked’ veľkým súperom tohoto seriálu je seriál Oteckovia, aj napriek tomu si našiel svojich divákov a teší sa z veľkej popularity.

Televízia Markíza doposiaľ neprezradila, či môžeme očakávať d’alšiu série Mileniek, no podala informáciu, že môžeme očakávať šteklivý celovečerný vianočný film.

„Momentálne prerábam a prispôsobujem scenár, lebo chceme, aby tam hrali herečky z Mileniek. Myslím si, že medzi nimi vznikla veľmi dobrá „chémia“ a bola by škoda to nevyužiť. A rovnako aj celý tvorivý tím Mileniek,“ povedala producentka Adriana Kronerová.

Tento celevečerný film by sa mal v kinách objaviť v prvej polovici budúceho roka a nakrúcať sa ho chystajú v zimnom období. Máme sa na čo tešiť!

zdroj:filmkult.refresher.sk

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Veľmi obľúbený seriál Milenky, sa vracia do kín v zaujímavom šteklivom formáte. Kto si tento seriál..." />