Starší pán ukradol klimatizácia rovno pod kamerami! Odniesol si ju priamo z predajne

Býva pod lampou tma? V bratislavskej predajni sa stala nevídaná krádež. Starší pán si z predajne odniesol klimatizáciu a to tak, že si ju sám odpojil. Vôbec mu nevadilo, že je zachytený na kamerách. Aj ked’ sa v Bratislave a vlastne na celom Slovensku tak trochu zbláznilo počasie a veľa ľudí nezvláda horúčavy nad 30 stupňov už na začiatku leta, krádež klimatizácie naozaj nie je riešenie.

Deduško z Bratislavy ukradol klimatizáciu tak, že ju odpojil rovno v predajni. Zrejme mu bolo vo vysokých teplotách teplo

Táto krádež sa stala 17. mája v obchodnom dome na Slovnaftskej ulici, kde tento pán jednoducho odpojil funkčnú klimatizácia a odkráčal s ňou preč. Ako môžete vidieť, pán nemá ku klimatizácií žiadne balenie, čo je pri bežnej kúpe samozrejmosťou.

Ak ste sa náhodu nachádzali v tento deň v tomto obchodnom dome a spozorovali ste niečo podozrivé, určite to hláste polícií.  Pán spôsobil škodu v hodnote 500 eur a hrozí mu aj odňatie slobody.

Dúfame, že si pán ukradnutú klimatizáciu aspoň tých pár dní užil a že bude za svoj čin patrične stíhaný.

Deduško z Bratislavy ukradol klimatizáciu tak, že ju odpojil rovno v predajni. Zrejme mu bolo vo vysokých teplotách teplo

zdroj:refresher.sk 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Býva pod lampou tma? V bratislavskej predajni sa stala nevídaná krádež. Starší pán si z predajne..." />