Dvojica policajtov si počas služby zdriemla v aute. Kvôli tomuto nedostanú odmeny a príplatky.

Na Facebooku, v jednej zo skupín obyvateľov Banskej Bystrice sa pred pár dňami objavila fotografia, ktorá rozdelila členov skupiny na 2 tábory. Jeden spiacich policajtov v služobnom aute odsudzuje a druhý ich obhajuje argumentami, ako napríklad, že nikto nevie čo v službe zažili a ako dlho už pracujú. Niektorí ľudia sa do takýchto argumentov obuli a hovoria, že ani pekár si v noci nesmie pospať na pracovisku a tvrdo drie, aby sme si my ostatní mohli ráno kúpiť čerstvý chlieb.

Banskobystrických policajtov odfotili pri spánku v službe, teraz prídu o koncoročné odmeny aj príplatky

Dvojica policajtov tento poobedňajší šlofík dnes určite ľutuje, pretože vedenie mesta a mestskej polície uznalo za vhodné odobrať im koncoročné prémie a plánované odmeny.

Vedenie mesta Banská Bystrica tvrdí, že takýto počin v službe je hrubé porušenie predpisov a nemalo by sa to stávať. No povedzme si pravdu, kto z nás ešte nikdy nevidel policajtov, ktorí oddychujú s vyloženými nohami v niektorej zo slepých ulíc našich miest? Asi všetci sme už podobný obraz videli. Necháme na vašom úsudku, či takéto konanie považujete za správne, alebo nie. Určite nám dajte vedieť v komentároch, čo si o tom myslíte.

 

 

ZDROJ: aktuality.skFOTO: Lucia Zúbeková/Facebook

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Na Facebooku, v jednej zo skupín obyvateľov Banskej Bystrice sa pred pár dňami objavila fotografia, ktorá..." />