Agresívna rodina straší susedov. Z domu počuť krik a nadávky ako napríklad:,, Poď von, zabijem ťa, ty k****!”

Suseda nepríjemnej rodiny, 67 ročná pani, sa konečne rozhodla zverejniť svoj príbeh, ktorý jej ničí život dlhé roky. „Za susedov mám štvorčlennú, veľmi agresívnu a zlú rodinu, preto som sa rozhodla zverejniť svoj príbeh, lebo si už neviem rady.“ Pani žije v dome už dlhých 40 rokov, no posledné roky sa jej život rapídne zmenil a to kvôli jej susedovi.

67 ročná pani však nie je jediná, kto kvôli susedom trpí. Okrem nej trpia aj rodiny Chovancová, Žigová a Švihlová. Rodiny spolu natočili video, ktoré je adresované polícii, aby ich prípad začali riešiť. Doposiaľ sa tieto rodiny na polícii vyskytovali len ako obvinené, pretože ich nepríjemná rodina obviňuje z klamstiev. Pán Žigo povedal: „Obvinili ma z toho, že som ich chcel zabiť, že som ich napádal.

Rodiny si po rokoch hádok a obvinení nainštalovali kamery v okolí. Vo videu môžete vidieť každodennú realitu, v ktorej žijú. Muž vo videu okrem iného kričí aj: Poď von, zabijem ťa“ či „ja vám ukážem, vy k*rvy.

Poškodené rodiny majú strach vychádzať na ulicu, pretože ich spomínaná rodina stále ohrozuje. Okrem slovných vyhrážok zažili aj vyhrážky fyzickej likvidácie či prehadzovanie výkalov na toaletnom papieri. 67 ročná suseda dodala: „Riešime veci, ktoré by sme v normálnej spoločnosti nemali riešiť a ja si v poslednom čase dávam otázku, že v akom štáte to žijem. Že toto je možné toľko rokov.

Iná sussed so strachom hovorí: „Ja sa bojím, poviem vám pravdu. On keď je v amoku, tak sa rozbehol a rozkopal mi schránku do bránky.“ Po zverejnení videa rodiny dúfajú, že polícia ich už konečne bude brať vážne a že sa im konečne bude žiť ľahšie a hlavne pokojne, bez strachu.

zdroj:refresher.sk

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Suseda nepríjemnej rodiny, 67 ročná pani, sa konečne rozhodla zverejniť svoj príbeh, ktorý jej ničí život..." />