Muž opustil tehotnú milenku… o deväť mesiacov od nej dostal pohľadnicu, ktorá ho veľmi prekvapila

Život nám ponúka množstvo prekvapení. Samozrejme, môžeme mať naše vlastné plány, no väčšina ľudí vie, že  nepredvídateľné situácie sú súčasťou každodenného života.A ak to je ľúbostný život čo práve rozoberáme, potom to je považované za takmer úplne nepredvídateľné.

Ženatý muž mal niekoľko rokov taliansku milenku a jedného dňa mu povedala, že je tehotná.

Muž si nechcel pokaziť povesť spoľahlivého a milujúceho manžela. Nechcel si zničiť dlhoročné manželstvo a tak sa opýtal svojej milenky, či by mohla porodiť dieťa tajne v Taliansku a on jej dá niekoľko desiatok tisíc eur. Taktiež jej sľúbil, že jej bude posielať peniaze, kým dieťa nebude mať osemnásť rokov.

Žena súhlasila a opýtala sa ho, ako bude vedieť, že sa dieťa už narodilo. Chcel predísť akémukoľvek zverejneniu a tak jej povedal, aby mu poslala pohľadnicu s textom: “Spaghetti“, keď príde ten správny čas. Po nejakom čase sa rozlúčili a žena sa vrátila do Talianska.

Po deviatich mesiacoch…

V noci, keď sa muž vrátil domov, manželka ho čakala s prekvapeným pohľadom. „Zlatíčko, dostali sme veľmi divnú pohľadnicu.“

„To je zaujímavé,“ odpovedal, „ukáž mi ju.“

Jeho manželka mu priniesla pohľadnicu a čakala na jeho reakciu. Keď muž prečítal pár riadkov mŕtvolne zbledol a omdlel. Žena sa vrhla pomôcť mu. Medzitým pohľadnica spadla na podlahu.

Na pohľadnici bolo napísané: „Spaghetti, spaghetti, spaghetti, spaghetti, spaghetti. Tri s mäsovými guľkami a dve bez nich. Prosím pošli viac omáčky…“

Zdroj: brightside.me

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Muž opustil tehotnú milenku… o deväť mesiacov od nej dostal pohľadnicu, ktorá ho veľmi prekvapila”