Typ na knihu: Liečivé rastliny na váš imunitný systém!

Najmä teraz na jeseň je všade okolo plno chorých – v rodine, v práci, v škole, známi, priatelia. Ak na vás ešte nič nesadlo, skvelé. Môže to tak zostať – pomôžu rastlinné antibiotiká, ktoré sú prírodné, nemajú vedľajšie škodlivé účinky a môže si ich dopriať ktokoľvek.
Vyskúšajte  Rastlinné antibiotiká – táto kniha vám povie, ako na to!

 

 

Lieky oslabujú imunitný systém a prinášajú riziko, že sa na ne patogény stanú rezistentnými. V knihe Rastlinné antibiotiká sa dočítate, čo sú to antibiotiká a ako účinkujú. Okrem toho sa dozviete, aké otázky by ste mali položiť lekárovi v prípade, že vám odporučí antibiotikum. Osobitná kapitola vám zase ukáže ako môžete po nevyhnutnej liečbe antibiotikami za pomoci liečivých rastlín a zdravej výživy obnoviť váš imunitný systém.

 

Hlavná časť novinky je venovaná silám starých osvedčených liečivých rastlín a ukáže vám, ako môžete rastlinnou pomocou bez vedľajších účinkov liečiť ľahšie infekcie. Rastlinné liečivá pôsobia zároveň – na rozdiel od chemických antibiotík – nielen proti baktériám, ale aj proti vírusom a plesniam.

 

Kniha Rastlinné antibiotiká vám zároveň pomôže aj pri rozhodovaní, kedy je už potrebné navštíviť lekára, aby ste sa vyhli komplikáciám. Autorka chce zásadným spôsobom dodať aj odvahu, aby ste rastlinám a samoliečebným schopnostiam svojho tela dôverovali! Čím viac skúseností s nimi získate, o to účinnejšie budete schopní pomáhať sebe a svojim blízkym.

 

 „Antibioticky účinnými liečivými rastlinami podporíte imunitný systém a namiesto toho, aby vás infekcia ešte viac oslabila, prekonáte ju posilnení,“ radí autorka knihy Aruna M.Siewert, ktorá sa roky venuje ľudovému liečiteľstvu a fytoterapii. Podľa nej vás rastlinné antibiotiká vyzbroja lepšie pre prípad nasledujúcej infekcie. Rýchlejšie vyzdraviete a nebudete tak často chorí.

Tajné zbrane z prírody
Naučte sa s touto knihou využívať prírodné zdroje a liečiť najrôznejšie ochorenia bez chemických liečiv. Zoberte si med, cesnak, citrón, čajovníkový olej, nechtík, či propolis. Tie všetky okrem silných účinkov ponúkajú aj preventívne riešenie v boji proti chorobám. Mnohé z nich sú prospešné, ako zvnútra, tak i zvonku – na rôzne kožné neduhy.

Skúste využívať prírodné antibiotiká, ktoré sú lacnejšie, účinnejšie, šetrnejšie a dostať ich bez predpisu.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Typ na knihu: Liečivé rastliny na váš imunitný systém!”