REKLAMA

 Ponúkame reklamné priestory na našej stránke plnej zaujímavých a pozitívnych článkov s výpovednou hodnotou. Pokiaľ chcete preraziť so svojou službou alebo produktom, reklama na našom webe je najlepším riešením. Bez kvalitnej reklamy a propagácie produktu v biznise málokedy prerazíte. Potrebujete sa svetu ukázať, že práve vy ste tým človekom, ktorého hľadajú a  my sme tým správnym partnerom pre vás.

„Keby som mal posledných 5 dolárov, tri by som investoval do reklamy“

Henry Ford

Uvedomujeme si, že na internete je veľké množstvo rôznych magazínov, ktoré ponúkajú podobnú reklamu. Prečo si vybrať práve nás? Dôvod je jednoduchý. 90 percent magazínov, patrí pod rôzne reklamné agentúry. V praxi to znamená, že platíte peniaze magazínu ale aj týmto reklamným agentúram, pod ktoré magazíny patria. Myslíte si, že píšete priamo magazínu, ale správa skončí v maily agentúry. Preplácate tak dvakrát. Keď napíšete nám, hovoríte priamo s majiteľmi. Nepatríme pod žiadnu agentúru. Vďaka tomu máte istotu, že neprerobíte. Náš magazín si medzi ľuďmi vybudoval slušné meno a naše zaujímavé články sú toho dôkazom.

V neposlednom rade za našu prácu hovorí aj čítanosť, ktorá sa  pohybuje od 80 000 až 100 000 unikátnych návštevníkov denne. Náš Chillin Facebook má viac ako 125 000 ľudí. Náš web zároveň vlastní aj niekoľko ďalších FB stránok, ktoré majú viac ako 400 000 ľudí. Tieto FB skupiny sú aktívne a každým dňom narastajú. 85 percent našich čitateľov tvoria ženy, ktoré patria medzi najlepších nakupujúcich. Vo veľkej miere dávajú muži na radu ženy, ak si niečo chcú kúpiť alebo im to ženy sami doporučia. Pokiaľ by ste radi promovali niečo pre mužov, nie je problém sa dohodnúť na tom, aby sme reklamu nastavili tak, aby bola úspešná. :)

 Ak máte záujem o reklamu u nás, neváhajte nás kontaktovať emailom na info@chillin.sk alebo správou na facebooku. Tešíme sa na našu vzájomnú spoluprácu. :)