Po 44 rokoch ho pustili z väzenia na slobodu. Keď uvidel ľudí s telefónmi zažil šok, myslel si, že sú to agenti

Keď mal 25 rokov, tak ho zavreli za pokus o vraždu policajta. Teraz ho konečne pustili, keď mu je 69 rokov. Američan Otis Johnson strávil 44 rokov vo väzení. Po návrate do bežného života bol veľmi prekvapený. Dnešná realita je ale na míle vzdialená tej, ktorú si pamätal. Najviac ho udivili ľudia s telefónmi.

zdroj: interactive.aljazeera.com

„Keď som vyšiel vonku, tak som si všimol, že sa väčšina ľudí rozpráva sama so sebou. Následne som sa pozrel lepšie a všimol som si, že majú pri uchu nejaké malé veci. Hovoril som: To všetci pracujú pre CIA? Sú to agenti alebo niečo také? Niektorí z nich sa dokonca ani nedívali na cestu, keď išli. Nechápal som, ako to dokážu. „

http://www.mirror.co.uk/

Ďalší šok zažil, keď vošiel do obchodu a tam bolo omnoho viac tovaru. V arašidovom masle bolo želé nič také predtým nevidel. Ani my.

Možno by ste predpokladali, že ak je na slobode, tak bude šťastný, no nie je.  Veľmi mu chýba jeho milovaná rodina. Kontakt s ňou stratil v roku 1998. Zatrpknutý kvôli tomu ale byť nemieni, rovnako ako sa už neobzerá na veci, ktoré sa stali v minulosti. „Keď v sebe budete dusiť zlosť, len tým prerušíte svoj vývoj. Nemám pocit, že by mi spoločnosť niečo dlhovala. Verím, že všetko sa deje z nejakého dôvodu. Nechávam teda minulosť za sebou a pozerám sa do budúcnosti. Snažím sa ísť dopredu, nie dozadu. A takým spôsobom sa snažím prežiť v tejto spoločnosti. “

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Po 44 rokoch ho pustili z väzenia na slobodu. Keď uvidel ľudí s telefónmi zažil šok, myslel si, že sú to agenti”