Ste v znamení raka alebo nejakého poznáte? Máte šťastie. Pozrite sa prečo

Rak je jedným z vodných znamení v ktorom sa mieša citlivosť s praktickosťou, miluje svoju rodinu, teplo domova a jeho farba je fialová. To a omnoho viac nám o tomto znamení prezradia hviezdy. Máte vo svojom živote čo dočinenia s Rakom? Tak pozorne čítajte.

Snáď najtypickejšiou vlastnosťou ľudí narodených v znamení Raka je citlivosť. Títo ľudia naozaj prekypujú citmi, láskou, nehou, milujú svoju rodinu a domácu pohodu pri rodinnom krbe. Uvedené vlastnosti ich však niekedy brzdia v rozlete. Ak ste teda vášnivá cestovateľka a milujete dobrodružstvo, môžete mať problém presvedčiť Raka o tom, že aj inde ako doma, je dobre. Pre Rakov je špecifický konzervatívny charakter.  Známe české porekadlo o tom, že doma je rovnako najlepšie, platí stopercentne.

Citlivý, praktický aj sporivý.

Mohlo by sa zdať, že Rak je zasnený, pre praktický život nepoužiteľný človek. Opak je pravdou. Ich citovú založenosť totiž dokonale vyvažuje Rakovo praktické ladenie. Rak totiž disponuje výborným analytickým myslením, orientáciou na praktické úlohy a niekedy až matematickou presnosťou. Niet teda divu, že práve ľudia narodení v tomto znamení vedia výborne hospodáriť s peniazmi, sporiť a chytro investovať.

Láska? Verná a nežná

Raci si naozaj zakladajú na dobrých vzťahoch s priateľmi a rodinou. Práve to, aby boli obklopení svojimi milovanými, je pre nich to najdôležitejšie. Problém nastane, keď nadmiera citov prúdiacia od Raka nie je opätovaná z druhej strany. Potom sa jeho dvorenie môže zdať trochu „doliezavé“ a otravné. Keď sa však zadarí a láska je opätovaná, na Rakovu vernosť sa môžete spoľahnúť.
Aj v sexuálnom živote Rakov, má neha svoje miesto. Ženy milujú maznanie, hladenie a vyžadujú neustály kontakt. Obe pohlavia potrebujú byť vo vzťahu neustále podporované a chválené, obzvlášť ženy totiž často trpia neistotou.

Rak si vo vzťahoch dobre rozumie s ostatnými vodnými znameniami, oporu však nájdu aj u Panny, či Býka. Spojenie s horkokrvným Škorpiónom je naopak veľmi rizikové. Tak vypočujte hviezdy a vyberajte dobre.

1346354259_73687

Chod hore