Ženatý muž spoznal pri pokladni ženu svojich snov. Chcete vedieť ako ich príbeh skončil?

Jason Hewlett, šťastne ženatý profesionálny zabávač, otec štyroch detí, práve čakal pri pokladni, keď pred sebou zbadal nádhernú ženu.

V momente okamžitej fyzickej príťažlivosti Jason pocítil zároveň aj vinu a obavy, akoby podviedol svoju manželku.

Vo svojom príspevku na Facebooku napísal:

Bol som už v cieli po hľadaní pár mužských záležitostí – pinzeta na obočie, klieštiky na nechty, vosk, sušené hovädzie, sardinky, ale keď som sa postavil do radu pri pokladni, uvidel som ženu, ktorá ma totálne odrovnala. Pomyslel som si: ’Wow, šťastný to muž, ktorý je s ňou!’

Jason Hewlett

Po pár sekundách si uvedomil, že to bola jeho manželka, ktorá nakupovala zhodou okolností v rovnakom čase v rovnakom obchode.

Jason pokúšaný myšlienkou získať jej pozornosť, iba tíško stál a hľadel ako platí za svoj nákup a odchádza. Počas toho si uvedomil zopár vecí. Tie sa stali základom pre jeho naozaj krásny facebookový príspevok.

Po prvé, naozaj ma opäť zaskočilo, ako je nádherná. Viem o tom a vidím to často, ale dnes, nevediac o tom, že žena v obchode je ona, pozrel som sa na ňu novými očami a nemohol som uveriť, že som jej partner.

Po druhé, šokovalo ma, že ma ani nezaregistrovala. To je dobré aj zlé. Dobré v tom zmysle, že jej oči nebehajú po iných mužoch. Ale tiež zlé, že som jej lásku nemusel nikdy získať a to veľké úsilie, ktoré som vynaložil na to, aby povedala áno aspoň na jedno rande. Na chvíľu som pocítil známy smútok sklamania, keď som ju po prvýkrát uvidel a vedel, že je nemožné ju mať. Ale nejako sa mi to podarilo,  aj napriek mojej neschopnosti, nedokonalosti a neistote.

Po tretie, bol som šťastný, že ju tam vidím ako sebavedomú, schopnú, zábavnú, milú, priateľskú a skromnú akou naozaj je. A potom schmatla veci a odišla. Nič som nepovedal, iba som obdivne sledoval ako odchádza, uvedomujúc si, že je to moja manželka, a že na nej milujem úplne všetko.

Jason Hewlett

Všetky páry by sa mali z Jasonovho náhodného stretnutia poučiť : pozerať sa na svojho partnera očami neznámeho človeka a pripomenúť si, prečo sme sa doňho na začiatku zamilovali.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Ženatý muž spoznal pri pokladni ženu svojich snov. Chcete vedieť ako ich príbeh skončil?”