Vtip Dňa: Riaditeľ firmy prijal šikovného zamestnanca

Riaditeľ istej firmy hľadá nového zamestnanca, na stole mu ležia nejake CVčka… Príde mu do kanclu jeden zamestnanec a všimne si CVčko na vrchu: Jeeej…To je Tono, toho zoberte. S ním to budete mať super. Jeho všetci poznajú, všeličo dokáže vybaviť. Tak riaditeľ si to premysli, zavolá ho na osobný pohovor.

Po pohovore ho vyprevádza, ked sa vo firme zastaví Minister zahraničných vecí a hneď: Nazdar Tono, čo ty tu?
Tak riaditeľ si povie: Kurva asi je fakt známy, ja ho vezmem, veď aspoň bude napomocný.


Po týždni ho riaditeľ zoberie na obed, keď pri vedľajšom stole sedí český prezident. Ten hneď: Nazdar Tono! No jak se máš, dlouho sem ťe nevidel!


Riaditeľ len krúti hlavou, nechápe…
O dva týždne ide riaditeľ na služobku do Vatikánu, tak si povie, že nebude zlé keď zoberie aj Tona. Prišli do Vatikánu, tam plné Námestie sv.Petra. Pápež v okne kýva ľudom.

Tono pozerá a vraví riaditeľovi: Počúvajte, počkajte tu. Ja idem za Pápežom a zakývam Vám od neho z okna.

Riaditeľ sa ho snaží zastaviť, že to asi nebude dobrý nápad, že z toho budú problémy. O chvíľu sa však Tono zjaví v okne, Papež ho drží za rameno a spolu kývaju. Po pár minútach sa Tono vráti a tam už sanitka a riaditeľ s kyslíkovou maskou. Tono sa pýta: Pán riaditeľ čo sa Vám pre Boha stalo?


Riaditeľ: No vieš….nechápal som keď si sa tam zjavil vedľa Papeža, ale skoro ma jeblo keď za mnou prišiel Japonec s foťáčikom na krku a opýtal sa ma, kto je ten typek v bielom vedľa Tona.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Vtip Dňa: Riaditeľ firmy prijal šikovného zamestnanca”